Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Vega (Китай)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

 

Купити небулайзер Vega - особливості 

Небулайзерна терапія, зокрема, застосування небулайзерів Vega, користується підвищеним попитом у наші дні. Це не дивно, адже вдихання лікарських аерозолів, які ліки перетворюються у камері небулайзера, допомагає швидше вилікувати будь-яке захворювання дихальної системи. Базові переваги терапії з допомогою небулайзерів:

  • Можливість застосування для людей будь-якої вікової групи;
  • Великий вибір ліків та розчинів для лікування;
  • Зручні процедури;
  • Висока швидкість досягнення терапевтичного ефекту.

Інгалятор Вега користується підвищеним попитом, переважно, з причини низької ціни. Однією з найбільш простих і доступних моделей є паровий інгалятор SL-01, розроблений для лікування простудного і алергічного кашлю, ангіни. В інгалятор можна заливати водні розчини, мінеральну воду, використовувати трав'яні відвари, ароматичні масла – для ароматерапії. Пристрій відрізняється простотою експлуатації, дуже легко обслуговується. Інгалятор приваблює підвищеною надійністю, при правильному використанні, прослужить довгі роки.

 Приємні ціни інгалятора Вега в Україні

Якщо ви хочете небулайзер Vega купити для всієї родини, вам варто вибрати модель Compact. Незважаючи на невеликі розміри, цей небулайзер забезпечує високу швидкість розпилення аерозолю, підвищуючи ефективність терапії. Захист від перегріву обумовлює підвищену надійність – ви можете бути впевнені, що інгалятор не вийде з ладу, а прослужить вам довгі роки. Знижений шум під час роботи дозволяє використовувати інгалятор в терапії дітей, тим більше, що в комплект входить зручна дитяча маска. Одна з найпопулярніших моделей – ВН-300, відноситься до категорії меш небулайзерів, тому гарантує безшумну роботу, підвищену ефективність лікування і високу швидкість подачі аерозолю. Підтримка широкого спектру ліків дозволяє використовувати пристрій для лікування будь-яких відділів дихальної системи. Додатково варто відзначити, що на інгалятор Vega ціна встановлена дуже демократична, так що поспішайте придбати пристрій для лікування всієї родини.

Є в асортименті компанії та дитячі моделі, приміром, Kids CN03D, корпус якої виконаний у вигляді популярного конструктора Лего. Крім цієї особливості, інгалятор відрізняється високою швидкістю розпилення, потужним компресором, гарантують безперервну роботу. Проводити інгаляції для самих маленьких допоможе модель Кит «Samy». Милий зовнішній вигляд доповнений надійним і потужним компресором, що гарантує тривалий час проведення інгаляції. У комплекті поставляється насадка-соска для інгаляцій маленьких дітей. Щоб гарантувати ефективність терапії, важливо мити всі компоненти небулайзера після кожної процедури, зберігати їх чистими і сухими. Якщо ви проводите інгаляції медичними препаратами, важливо використовувати в якості основи для них тільки стерильні розчини та інструменти.