Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) AND (Японія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Інгалятор AND – базові переваги

Продукція японської компанії A&D користується підвищеним попитом по всьому світу. Причин такого явища декілька:

  • Жорсткий контроль якості на кожному етапі;
  • Впровадження на виробництві інноваційних технологій;
  • Застосування міцних і довговічних матеріалів;
  • Широкий спектр використовуваних ліків.

Інгалятор AND в Україні можна придбати для лікування різних захворювань органів дихання, для терапії сухого і вологого кашлю. При сухому кашлі використання інгалятора допомагає зняти набряк гортані. При вологому кашлі потрібно вивести мокротиння з бронхів, а для цього зробити її більш рідкою. Ефективними будуть інгаляції з застосуванням амброгексала – цей препарат відноситься до муколитикам, сприяє кращому відходженню слизу. Заливати в інгалятор флуімуціл можна тільки при дуже в'язкою мокротинні. Популярний амбробене також застосовується при гострих і хронічних хворобах, які супроводжуються утворенням в'язкого мокротиння. У симптоматичному лікуванні та профілактиці бронхіальної астми, усунення нападів задухи допоможе інгаляція з вентоліном.

Чому віддати перевагу?

Якщо вас цікавить доступна ціна – інгалятор AND 231 неминуче приверне вашу увагу. Незважаючи на бюджетну категорію, цей пристрій відрізняється значними перевагами. Перше, що потрібно відзначити – універсальність пристрою, оскільки в його камеру можна заливати лікарські препарати, відвари широкого спектру дії. Інгалятор АНД варто купити для лікування всієї родини, оскільки з ним поставляються маски для дорослих і дітей. Велика ємність для ліків дозволяє проводити інгаляції, не перериваючись, щоб долити препарат. Захист від перегріву вимкне пристрій, якщо виникне небезпека для компресора. Управління зведене до однієї кнопки, за допомогою якої здійснюються всі процеси. Компактні розміри і кейс в комплекті дозволяють перевозити пристрій. Щоб уникнути неприємних наслідків і зробити інгаляцію максимально ефективною, варто дотримуватися простих правил. Інгаляції з лікарськими препаратами для дітей можна проводити тільки за рекомендацією лікаря, суворо дотримуючись його рецептом. Тривалість інгаляцій для дитини не повинна перевищувати 3 хвилин. Лікувати інгаляціями можна будь-який тип кашлю, якщо до цього немає протипоказань:

  • Патології дихальних шляхів;
  • Легеневі або носові кровотечі;
  • Гнійний компонент у мокроті;
  • Патології серцево-судинної системи.

Перед початком процедури обов'язково вимити руки з милом. Після кожної інгаляції всі елементи небулайзера обов'язково промиваються гарячою водою або содовим розчином, без використання йоржиків. Один раз в тиждень потрібно проводити дезінфекцію. Якщо ви заправляєте камеру небулайзера лікарським препаратом, для розведення використовувати тільки стерильні розчини. Виконувати інгаляції потрібно на порожній шлунок – після прийому їжі слід почекати годину.