Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

тонометри

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Чому варто купити тонометр автоматичний?

Доктора визнають, що більш точні свідчення видають механічні тонометри. Але є один нюанс – щоб визначити тиск з їх допомогою, потрібні базові навички, хороший зір і слух. Такі вимоги зумовлені специфікою конструкції механічного тонометра – щоб прослухати тони Короткова, потрібно використовувати стетоскоп. Якщо у людини поганий зір, йому буде проблематично визначити положення стрілки на манометрі. Ослаблені пацієнти можуть не впоратися з самостійної накачуванням повітря в манжету. Визначити тиск для пацієнтів у віці краще з допомогою пристроїв автоматичного типу – все що потрібно, це зафіксувати манжету, натиснути на кнопочку. Пристрій визначить тиск, систолічний та діастолічний, спустить повітря з манжети. Враховуючи особливості конструкції, тонометр автоматичний володіє такими перевагами:

  • Зменшена чутливість до шумів;
  • Можливість вимірювання тиску через одяг;
  • Виключення людського фактора;
  • Виконання трьох вимірів;
  • Велика кількість додаткових функцій.

Працювати з пристроєм автоматичного типу може будь-яка людина з ослабленим зором і слухом, без базових навичок роботи з манометром і стетоскопом.

В якому місці краще вимірювати тиск?

За місцем вимірювання тонометри бувають запястными і плечовими. Прилади першої категорії прості в застосуванні – немає нічого простіше, ніж зафіксувати манжету на зап'ясті. Тонометр автоматичний купити в Києві з зап'ястного манжетою варто пацієнтам, які не можуть проводити вимірювання на плечі. Тонометри зап'ястного типу мають лише один недолік – показують менш точні свідчення тиску. Прилади, які фіксуються на плечі, відрізняються розширеною функціональністю, підвищеною точністю показань. При виборі манжети слід враховувати особливості статури пацієнта – при надмірній вазі вибір варто робити на користь манжети збільшеного діаметру. Найбільш довговічними вважаються манжети з латексу, місце з'єднання в яких надійно пропаяно.

Кращі тонометри автоматичні

На ринку представлена велика кількість пристроїв для вимірювання тиску, тому, щоб не помилитися у виборі, краще віддавати перевагу відомим брендам. Ось світові лідери в сфері виробництва приладів для визначення тиску:

Продукція всіх брендів привертає увагу високою якістю, проте, у кожного бренда є фірмові особливості. Японська компанія AND залишається незаперечним авторитетом з виробництва високоточної техніки, застосування сучасних технологій. Модель UA-888 відрізняється ергономічним дизайном, кольоровою шкалою ВООЗ, яка допомагає визначити підвищення тиску. Індикація аритмії буде корисною для людей з порушеннями серцевого ритму. Основний акцент в продукції Medisana зроблений на комфорт користувача, що підтверджує модель MTX. Головною особливістю пристрою є манжета у формі конуса, що гарантує рівномірний розподіл тиску. Визначення аритмії швидко розпізнає тривожний сигнал порушення серцевого ритму. Зручність експлуатації підвищує будильник і USB-порт. Якщо ви хочете купити тонометр автоматичний недорого в Україні, варто звернути увагу на компанію Longevita. Продукція бренду приваблює тисячі покупців поєднанням доступної ціни і високої якості. Варто акцентувати увагу на тому, що на вироби Longevita поширюється гарантія 5 років. Однією з найпопулярніших моделей є BP-103. З нею постачаються дві манжети різного діаметру, що робить пристрій оптимальним для користування двома людьми. Блок пам'яті на 120 вимірювань спростить обчислення середнього значення тиску. Зручність експлуатації визначається можливістю роботи від мережі і від батарейок. Якщо вас цікавить на тонометр автоматичний ціна доступна, вам варто звернути увагу на бюджетну продукцію компанії Vega. Прийнятна вартість, висока точність показань і ергономічний дизайн складають точний опис тонометрів цієї марки. У пристрої використані сучасні технології, що підвищують комфорт вимірювання тиску.