Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) B. Well (Великобританія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Коли необхідний B. Well інгалятор?

Небулайзерна терапія, зокрема, використання компактних та ергономічних інгаляторів B. Well, допомагає швидше вилікуватися від гострих та хронічних захворювань респіраторної системи. Вдихання ліки, перетвореного в аерозоль з дрібними частинками, через рот або ніс, знімає неприємні симптоми, сприяє розрідженню і кращому відходженню мокротиння, знімає бронхоспазм. У числі переваг терапії з використанням небулайзера варто відзначити:

  • Універсальність – можна лікувати пацієнтів будь-якого віку;
  • Відсутність побічних ефектів;
  • Можливість швидкого досягнення терапевтичного ефекту;
  • Висока концентрація ліків на ураженій ділянці легень.

Вагомою перевагою є на небулайзер Бі Велл ціна, доступна широкому купівельному колі. Однієї з різновидів небулайзерної терапії є назальні інгаляції – зрошення і вдихання лікарських препаратів носоглоткою. Найчастіше назальні інгаляції проводяться маленьким дітям, яким складно очистити ніс від скопилася слизу. B. Well небулайзер аспіратор також можна використовувати для очищення носика від скопилася слизу і корочок, навіть якщо дитина почуває себе добре. Оскільки у діток до трьох років ще немає досвіду висякувати ніс, аспіратор нагоді ідеально. Модель B. Well Kids WC-150 оснащена прозорою ємністю, в яку збирається слиз, тому ви зможете контролювати, наскільки ефективно очищений носик. Насадка аспіратора виготовлена з м'якого, безпечного матеріалу, тому не провокує подразнення слизової оболонки. Ефективність процедури забезпечується негативним тиском, під дією якого видаляється слиз. Ергономічна конструкція і невеликі розміри дозволяють проникати глибоко всередину носика, повністю очищаючи його від слизу.

Базові рекомендації

Якщо ви прийняли рішення інгалятор B. Well купити, потрібно заздалегідь ознайомитися з інструкцією, щоб інгаляція була найбільш ефективною, і не нашкодила. Під час процедури потрібно сидіти рівно, спокійно, не відволікатися на сторонні розмови і справи, не сильно нахилятися вперед. При лікуванні носоглотки бажано використовувати носові маски або канюлі, робити вдих і видих носом, дихати спокійно, без напруги. Якщо лікування стосується глибоких відділів, потрібно робити повноцінні вдихи і видихи ротом, затримуючи дихання на кілька секунд. В результаті глибокого дихання може виникнути запаморочення – в цьому випадку потрібно зробити кілька хвилин перерви, потім продовжити інгаляцію. Обов'язковою умовою для виконання процедури є чистота і стерильність – всі компоненти потрібно стерилізувати один раз в тиждень, а після кожної інгаляції промивати гарячою водою. При використанні медичних препаратів, для їх розведення, використовувати тільки стерильні розчини. Час зберігання препаратів після відкриття, в холодильнику – не більше двох тижнів.