Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Солевой інгалятори (небулайзери)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Соляної інгалятор – особливості та переваги

Цінні оздоровчі властивості солі відомі здавна, зокрема, вона використовувалася як очищаючий засіб легенів. Тому, якщо купити соляної інгалятор, можна істотно оздоровити дихальну систему. Клінічні дослідження довели: вдихання кристалів солі допомагає очистити легені, поліпшити мікроциркуляцію крові, поліпшити відтік слизу.

Терапевтичний ефект солі легко пояснюється її потужними бактерицидними властивостями, завдяки яким вона легко знищує патогенні мікроорганізми. Раніше великою популярністю користувалися соляні кімнати, вирубані в соляних шахтах. Навіть кілька хвилин перебування там, вдихання мікро кристалів солі допомагало поліпшити стан дихальної системи, зміцнити імунітет. Терапія сіллю незамінна для людей, які тривалий час не можуть вилікувати хронічний бронхіт, інші затяжні захворювання легенів. Але сьогодні зовсім необов'язково їхати в іншу область, щоб пройти лікування в соляній шахті, досить сольовий інгалятор купити.

Якщо купити сольовий інгалятор у Києві, можна легко нейтралізувати негативний вплив вихлопних газів, з допомогою сухих інгаляцій. Особливо корисні такі процедури для дітей, всі системи яких ще повністю не сформовані. Вдихання мікро кристалів солі благотворно впливає не тільки на респіраторну систему, але й зміцнює весь організм, знімає втому і дратівливість. Застосування сольового інгалятора перед сном допомагає налагодити сон, зняти прояви стресу. Не варто думати, що сольовий інгалятор це справжня панацея від усіх хвороб легенів, але його регулярне застосування істотно полегшує стан пацієнтів. При складних захворюваннях, цей пристрій може доповнювати інгалятор медичний компресорний.

Особливості сольових інгаляторів Солтпайп

Угорська компанія випускає соляні інгалятори для дому, які є унікальними апаратами для домашнього оздоровлення всього організму. До їх основних переваг слід віднести:

  • Простота застосування;
  • Швидке усунення запалень;
  • Поліпшення відхаркування;
  • Зміцнення імунітету;
  • Полегшення дихання;
  • Універсальність – можливість застосування для будь-якої вікової групи.

До цього залишається лише додати, що на інгалятор сольовий ціна встановлена цілком демократична. По ефективності впливу це пристрій схоже на паровий домашній інгалятор, але для сольовий моделі не потрібні розчини або відвари. 
Головна особливість цього дивного приладу полягає в тому, що всередині керамічної посудини укладені кристали солі, здобуті в екологічно чистих районах Угорщини та Румунії. Ця сіль, сформована ще в кайнозойську еру, містить залізо, калій, магній і кальцій, наповнюючи легені і зміцнюють їх. Щоденні інгаляції з приладом Солтпайп дозволяють відтворити мікроклімат печерної соляної печери, не виходячи з кімнати. Оскільки інгалятор зовсім відрізняється невеликими розмірами, його можна використовувати і в дорозі, і на роботі. Особливо актуальні сольові інгаляції для людей, які проживають у забруднених районах, де спостерігаються підвищені концентрації шкідливих речовин, при зниженому імунітеті. Вдихання солі показує позитивні результати при патологічних змінах, пов'язаних з курінням. Прямими показаннями до застосування є риніти, в тому числі алергічні, ларингіти, бронхіти у будь-якій формі, алергічні риніти, бронхіальна астма.

Поради щодо вибору сольового інгалятора

Це пристрій представлений кількома моделями: для дорослих, для дітей у керамічному корпусі, а також модифікацією в пластиковому не корпусі. Останній варіант приваблює більш доступною ціною. Вибір кераміки в якості матеріалу корпусу не випадковий – вона захищає сіль від руйнування вологою. До того ж, саме кераміка вважається гігієнічно чистим матеріалом, позитивно зарядженим. Дитяча модель відрізняється привабливим дизайном – веселий слоник обов'язково сподобається малюкові і відверне його від хвороби. Ергономічна конструкція гарантує зручність процедур, як для дітей, так і для дорослих.

Щоб інгаляція була найбільш ефективною, вдихаємо ротом, робимо видих носом. Дихаємо в природному ритмі, не прискорено. Час процедури – 15-25 хвилин кожен день. При хронічних хворобах можна проводити інгаляції постійно. Пристрій протираємо зверху вологою ганчірочкою, але уникаючи попадання вологи всередину.

Соляні інгаляції допоможуть зберегти здоров'я дихальної системи і оздоровити організм.