Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Компрессорный AND (Японія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Чому варто інгалятор компресорний АНД купити?

На сучасному ринку представлена велика кількість пристрій для небулайзерної терапії, тому часто потенційні покупці приходять в замішання. Відомий японський бренд AND з моменту свого заснування, а це 1977 рік, впроваджує на виробництві інноваційні технології. У напрямку лікування захворювань легенів, носоглотки, ротоглотки, ця особливість здається особливо цінною. Сучасні небулайзери, виробництва AND, залучають ергономічним дизайном і зручністю управління. З допомогою цих компактних пристроїв можна швидко і без побічних ефектів вилікуватися від будь-яких захворювань респіраторної системи. Суть небулайзерної терапії полягає в розпилюванні ліки у вигляді аерозолю з дрібними частками. Від розміру частинок лікарської аерозолю залежить не тільки результат лікування, але і можливість впливу на конкретні відділи. Наприклад, купити компресорний небулайзер AND в Україні, продукує аерозоль з частинками 1–5 мкм можна для лікування бронхів. Варто відзначити базові переваги небулайзерної терапії:

 • Ліки потрапляє в дихальну систему максимально швидко;
 • Відсутній ризик побічних ефектів;
 • Можна застосовувати для лікування хворих з непереносимістю ліки в порошкових формах;
 • Можливість лікування дітей;
 • Простота застосування.

Зручність застосування небулайзерів обумовлено також тим фактом, що в них не потрібно робити посилений вдих, з одночасним натисненням на ковпачок, як в аерозольних інгаляторах. Більш того, сучасні моделі активуються вдихом, що додатково спрощує терапію. Ергономічний дизайн і невеликі габарити дають можливість користуватися небулайзерами поза домом – на роботі, в машині.

Купити компресорний інгалятор cn 231 в Києві

Модель очолює хіт-парад продажів, і на це є весакие причини, зокрема, просте управління. Просто натисніть на кнопку «Старт», щоб почати інгаляцію. Дрібнодисперсний аерозоль – 4 мкм, що дозволяє доставити ліки з максимальною ефективністю. Вагомою перевагою є сумісність з широким спектром ліків. Компресор захищений від перегріву, що подовжує термін експлуатації. Пристрій може застосовуватися для лікування всієї родини – у комплект поставки включені доросла і дитяча маски. На додаток варто додати, що на компресорний небулайзер cn 231 ціна встановлена доступна. Як і будь-яка медична маніпуляція, інгаляція вимагає виконання правил. Якщо ви часто користуєтеся інгалятором, всі його елементи потрібно ретельно мити після кожного використання, проводити дезінфекцію один раз в тиждень. Не варто проводити інгаляцію на повний шлунок або відразу ж після фізичних навантажень – треба дати організму час заспокоїтися, хоча б одну годину. На всьому протязі курсу небулайзерної терапії не варто курити, але якщо ви не можете відмовитися від цього, не паліть за годину до процедури. http://ingalator.com.ua/ua/ingalyatory/filter/brend/beurer/tip/kompressornui/

Причини, по яких варто компресорний небулайзер купити Beurer

Лідер європейського ринку медичного обладнання для побутового застосування, німецька компанія Beurer, була заснована в 1919 році. З моменту заснування і до цього часу компанія позиціонує себе як виробник високотехнологічного обладнання для здоров'я і комфорту. Зокрема серед продукції можна знайти:

 • Інгалятори;
 • Тонометри;
 • Глюкометри;
 • Ваги, медичні та кухонні;
 • Термоодеяла;
 • Зволожувачі повітря;
 • Пульсотахографы.

У всіх напрямках компанія задіє інноваційні розробки, завдяки яким устаткування вдалося вивести на абсолютно новий рівень технічної досконалості. Компанія багаторазово отримувала нагороди – за кращий дизайн, надійність електричних грілок, максимальну точність показань, а також як найбільш швидко розвивається компанія. Варто також додати, що на інгалятор компресорний Beurer ціна встановлена доступний широкому купівельному колі. Приміром, модель IH25 відрізняється компактними розмірами і інноваційною технологією подачі стисненого повітря. Завдяки потужному компресора ліки подається через насадку з високою швидкістю і дуже дрібними частинками. Ці переваги підвищують ефективність терапії. Регульований затвор дозволяє економно витрачати ліки або подавати його стандартної струменем. Повна комплектація – назальная насадка, маски для дорослих і дітей дозволяють проводити комплексне лікування.

Особливості і правила небулайзерної терапії

Якщо ви вже вибрали інгалятор компресорний Beurer, вам буде цікаво дізнатися про те, як правильно його використовувати. Коли ви готуєте розчини для лікування бронхіального дерева, важливо дотримуватися умов стерильності, використовувати в якості розчинника 0,9% хлорид натрію. Водопровідна, навіть кип'ячена вода не підходить для приготування ліків. Посуд, в якій буде готуватися розчин, потрібно продезінфікувати. Перед застосуванням розчин слід підігріти до комфортної температури – не менше 20 градусів, на водяній бані. Щоб компресорний небулайзер Beurer допоміг швидше вилікуватися від хвороби, досить дотримувати ряд правил у процесі інгаляції. До процедури можна приступити не раніше, ніж пройде год після останнього прийому їжі або фізичного навантаження. Ця ж вимога стосується і лікування дітей. У процесі лікування не можна курити, в крайньому випадку, допускається куріння, але не пізніше ніж за годину до інгаляції. Курс лікування може включати від восьми до 15 процедур. Тривалість інгаляції 7-10 хвилин. Після завершення процедури півгодини не можна є і пити, єдине – можна прополоскати рот кип'яченою водою. Проводити небулайзерну терапію можна і при високій температурі, оскільки вдихуване аерозоль не є гарячим, на відміну від гарячого пара – таку процедуру при температурі робити протипоказано.