Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Мэш інгалятори (небулайзери)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Особливості та застосування МЕШ інгаляторів

Меш інгалятори є різновидом ультразвукових небулайзерів, з більш вдосконаленою конструкцією та технологічними особливостями. Купити меш інгалятори стоїть за рахунок особливостей роботи. У пристрої встановлено вібруюча сітка-мембрана, яка перетворює лікарський препарат до стану аерозольній пилу. Оскільки ультразвук не взаємодіє з ліками безпосередньо, всі його активні компоненти зберігають силу. За рахунок цього підвищується ефективність проведених інгаляцій, розширюється спектр ліків, дозволених до використання. 
 
Компактні розміри дають можливість носити інгалятори з собою всюди – на роботі, на спортивних заняттях, брати в дорогу. Меш-технологія дає можливість використовувати будь-які лікарські препарати, що дозволяє обходити обмеження компресорних і звичайних ультразвукових небулайзерів. Ліки перетворюється на аерозоль з дуже дрібними частинками, при цьому його структура залишається незмінною. Інгалятори з МЕШ технологією незамінні при лікуванні хвороб, що потребують застосування стероїдних, гормональних препаратів.

Особливості конструкції обумовлюють низький рівень шуму або майже повна його відсутність. Тому інгалятор з меш технологією вважається ідеальним для дітей, навіть самий кращий компресорний інгалятор не зрівняється з цим пристроєм, за характеристиками та ефективності. Для лікування хвороб верхніх дихальних шляхів ви можете вибрати сухої соляної інгалятор.

Великий вибір МЕШ інгаляторів у нашому інтернет-магазині

Одним з найбільш затребуваних є небулайзер Dr.Frei NE-SM1, який відрізняється привабливим дизайном, компактними розмірами, зниженим рівнем шуму. Особливості конструкції і низький рівень шуму дозволяє застосовувати його в лікуванні немовлят. Ще одна популярна модель – Little Doctor LD-207U, за допомогою якої також можна лікувати маленьких дітей, за рахунок можливості нахилу корпусу під кутом в 45 градусів. Небулайзер працює від мережі і батарейок, тому його можна використовувати в дорозі, при будь-якому випадку, коли вам потрібно провести інгаляцію.

Модель VEGA VN-300 примітна тим, що в її камеру можна заливати будь-які ліки, в тому числі і «Пульмикорт», «Флуімуціл». Датчик вимикає пристрій, якщо в його камері відсутній ліки. Повністю безшумна робота і можливість нахилу корпусу під кутом 45 градусів доповнюють враження від небулайзера. Ціна меш інгалятора доступна покупцям будь-якого достатку, а ви отримуєте кращий небулайзер для лікування простудних захворювань, бронхітів.