Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

тонометри

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Купити тонометри напівавтомат в Україні

Тонометри напівавтоматичного типу можна назвати своєрідним гібридом, компромісом між механічними і автоматичними пристроями. Повітря в манжету у них накачується вручну, а ось результати вимірювань визначаються автоматично і виводяться на дисплей.

з Огляду на доступну ціну напівавтоматичних тонометрів та зручність застосування, вони є дуже вигідною покупкою. Якщо ви не готові платити гроші тільки за автоматичне накачування повітря, тоді сміливо вибирайте напівавтомат.

Тонометри-напівавтомати вимірюють тиск дуже швидко, за одну хвилину. Оскільки дані про тиск і пульсі виводяться на дисплей, цими приладами можуть користуватися люди з ослабленим слухом і поганим зором.

Практично більшість сучасних напівавтоматів оснащений додатковими функціями, що спрощують контроль тиску: пам'ять, визначення середнього значення, виявлення аритмії.

Тонометри-напівавтомати поставляються з манжетами різної колу – на цей параметр потрібно звертати увагу. Наприклад, якщо вам потрібно вимірювати тиск на повній руці, вибирайте манжету збільшеного діаметру. доступні манжети для дітей, невеликий колу.

Який напівавтоматичний тонометр краще купити?

При виборі найбільш підходящої моделі, краще віддавати перевагу лідерам ринку, наприклад, швейцарської компанії Microlife. Тонометри виробництва бренду відрізняються ергономічною конструкцією, компактними габаритами, високою точністю показань.

 Не менш затребувана продукція японської компанії Omron. Звернути увагу можна на модель M1 Plus. У числі особливостей цього тонометра – визначення аритмії, середнього значення тиску, функція автоматичного відключення. Манжета виконана у формі, що повторює контури руки, що підвищує зручність вимірювання тиску.

Ще один японський бренд AND випускає відмінні напівавтоматичні тонометри, наприклад, модель UA-604, яка легко поміститься в долоні. Незважаючи на компактні розміри, у пристрої встановлений великий дисплей, на який виводяться свідчення. Манжета SlimFit паозволит вимірювати тиск швидко і з відчуттям комфорту.