Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

тонометри

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Причини, по яких варто вибрати тонометр на зап'ястя в Україні

Все більша кількість користувачів віддають перевагу вимірювачів тиску, манжета яких фіксується на зап'ясті. В таких пристроїв є маса переваг, з тим урахуванням, що всі вони автоматические:

  • Зручне і швидке визначення тиску;
  • Легка фіксація манжети;
  • Менша чутливість до сторонніх шумів;
  • Велика кількість додаткових функцій;
  • Компактні розміри.

Зап'ястні пристрої відрізняються зменшеними габаритами, порівняно з плечовими аналогами. Тому це оптимальний вибір для людей, яким потрібно вимірювати тиск в поїздках.

Зап'ястні прилади варто вибирати тим, хто в силу різних причин не може визначити тиск в області плеча. Наприклад, шкіра на цій ділянці має пошкодження, немає можливості надійно зафіксувати манжету.

Пристрої цієї категорії відрізняються вагомою перевагою для людей з надмірною вагою – спрощена фіксація манжети. До того ж, немає необхідності шукати апарат, манжета якого підійде під окружність вашого плеча.

Нюанс, який треба враховувати всім, хто хоче придбати тонометр зап'ястний – якщо артерії зазнали віковим змінам, в області зап'ястя у них погіршений струм крові. Тому для літніх людей кращим вибором будуть прилади з плечовими манжетами.

З урахуванням габаритів, це обладнання оснащується дисплеями, габарити яких менше від стандартних. Тому якщо ви підбираєте подарунок для літнього родича, краще вибрати модель, в якій є функція голосових підказок.

Критерії вибору і особливості вимірювання тиску 

Якщо ви маєте намір придбати апарат на зап'ясті, важливо визначити, чи є в ньому блок пам'яті, і скільки вимірів в нього можна записати. Ця функція особливо важлива для того, щоб скласти клінічну картину загального стану здоров'я.

Якщо ви хочете підібрати тонометр для літньої людини, варто звернути увагу на зручність управління. Бажано, щоб на приладі було поменше кнопок – старт, кнопка пам'яті, і все, більше для вимірювання тиску нічого не потрібно.

Коли ви вже твердо вирішили купити тонометр на зап'ястя, уважно огляньте моделі на наявність в них функції визначення аритмії. Це вимога особливо актуально для літніх людей, у яких порушений серцевий ритм.

Сучасні моделі вимірювачів тиску відрізняються високою точністю показань, але похибка може збільшуватися, якщо порушувати правила вимірювання тиску.

Варто пам'ятати, що не потрібно фіксувати манжету тонометра, якщо ви перебуваєте в стані стресу, або недавно займалися фізичними навантаженнями.

Показники можуть бути збитими, якщо пацієнт нещодавно поїв, страждає від нетравлення або відчуває потребу звільнити сечовий міхур. Після душу, ванни, прийому алкоголю або кави тиск різко підвищується.

Магнітні поля можуть внести похибку в роботу тонометра, тому тримайте подалі від нього мобільний телефон та іншу електроніку.

Як вибрати кращий тонометр на зап'ястя?

До лідерів виробництва зап'ястних вимірювачів тиску належать бренди: Beurer Longevita Little Doctor, Omron.

Продукція компанії Beurer більше нагадує міні комп'ютери – і зовні, і по функціональності. Приміром, ергономічна модель BC 19 WHO, з функцією голосових підказок, допоможе швидко виміряти тиск. Всі результати відображаються у відповідності зі шкалою ВООЗ. Сила звуку регулюється, голосові повідомлення можуть бути відключені.

Надійна і доступна продукція Longevita, чому підтвердженням модель BP-201М, з п'ятирічною гарантією! У пристрої передбачена пам'ять на 120 осередків, функція визначення аритмії, виведення середнього значення.

 Якщо ви шукаєте тонометр на зап'ястя ціна на який встановлена бюджетна, вашій увазі пропонується Little Doctor LD8, з алгоритмом інтелектуального управління. Функція визначення аритмії і пам'ять на 90 вимірювань спрощують стеження за станом здоров'я.

 найширший асортимент у компанії Omron, тому ви легко знайдете потрібний вам прилад. Оригінальна і функціональна модель R5 Prestige, у якої крім визначення тиску є функція правильного положення рук, індикатор аритмії.