Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Medel (Англія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Інгалятори Медель купити - особливості і переваги небулайзерної терапії

Небулайзерна терапія, під якою мається на увазі вдихання лікарського аерозолю з дрібними частинками, є одним із ефективних видів лікування захворювань дихальної системи. Небулайзери medel купити в Україні просто, він широко застосовуються в лікуванні і купіруванні нападів бронхіальної астми, хронічних захворювань легенів. Основні цілі, які виконує небулайзерна терапія:

  • Транспортування лікарського препарату в уражені ділянки легень;
  • Можливість швидко поліпшити стан;
  • Зручність проведення процедури;
  • Застосування в будь-якій віковій групі;
  • Високий рівень ефективності впливу.

Якість продукції сайту гарантовано - небулайзер на ingalator.com.ua зніме бронхоспазм, покращує відходження мокротиння, зменшить набряк слизової оболонки, а також запальні процеси. Терапевтичний ефект досягається в залежності від застосовуваного препарату. Ціна інгалятор Medel відповідає поставленим цілям і завданням небулайзерної терапії. Продукція англійської бренду відрізняється надійністю конструкції, розширеною функціональністю, що дозволяє проводити інгаляції з високим рівнем комфорту.

Небулайзери Medel ціна - якій моделі надати перевагу?

Якщо ви хочете інгалятор Medel купити бюджетної категорії, вам сподобається інгалятор компресорний Medel Easy. Поєднання ергономічній конструкції і надійного компресора дозволяє проводити високоефективні інгаляції. У небулайзере Медель виробляється аерозоль з дуже дрібними частинками, що зумовлює транспортування в альвеоли. Завдяки системі звукопоглинання пристрій працює з низьким рівнем шуму, що робите його відмінним вибором для лікування дітей. Ще один яскравий представник продукції компанії, небулайзер Medel Family універсальний, оскільки рекомендований для лікування гострих і хронічних простудних захворювань, інфекційних хвороб дихальних шляхів. Потужний компресор і камера ергономічній конструкції гарантують ефективну транспортування ліки у віддалені відділи дихальної системи. Лікується на ingalator.com.ua просто.

Купити інгалятор компресорний Medel ат кращими цінами у Києві. В камеру небулайзера можна заливати медичні препарати широкого спектру, що розширює сферу його застосування. Насадка для носа дозволяє проводити назальні інгаляції, очищати порожнину носа. Вагомою перевагою є на інгалятор Medel Family ціна, встановлена в рамках бюджетної категорії. Проводити інгаляції на високому рівні ефективності дозволить знання базових правил. Лікування сухого і вологого кашлю вимагає проведення інгаляцій з амброгексалом. Якщо відхаркування утруднене із-за в'язкого мокротиння, краще виконувати інгаляції з флуимуцилом. Важливо: застосування медичних препаратів для інгаляцій повинен призначати тільки лікар. За тривалістю одна інгаляція не повинна займати приблизно 10 хвилин, час проведення для дітей близько трьох хвилин. Курс небулайзерної терапії складається з 10-15 процедур. Краще не проводити інгаляцію, якщо ви недавно поїли, потрібно витримати перерву на одну годину. Те ж вимога стосується і фізичних навантажень – відразу після них не варто проводити процедуру.