Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

тонометри

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Чому варто купити механічний тонометр – особливості та переваги

На ринку вимірювачів тиску все більшої популярності набувають електронні пристрої, в силу комфортності управління. І правда, користуватися автоматичним тонометром набагато простіше, не треба прикладати зусиль, щоб накачати манжету. Однак, це не означає, що механічні вимірники зовсім вийшли з моди – вони, як і раніше, використовуються, як вдома, так і в лікарських кабінетах.

Основними перевагами механічних пристроїв є:

  • вищий рівень показань;
  • Надійність і довговічність;
  • Більш доступна ціна;
  • Можливість використовувати в будь-який момент, оскільки він не прив'язаний до батарей або мережі.

У силу особливостей конструкції і меншою витратності виробництва, механічні тонометри залишаються найбільш дешевими. Ця особливість доповнюється високою точністю показань, зумовленої специфікою цього пристрою приладу.

Складнощі при використанні тонометра можуть виникнути тільки у людей з ослабленим зором або слухом, оскільки у них не буде можливості визначити тони, прочитати цифри на шкалі манометра. У таких випадках про допомогу при вимірюванні тиску можна попросити у родичів або друзів.

Недоліки механічного тонометра

Як і у будь-якого медичного обладнання, механічних вимірювачів тиску є свої мінуси, пов'язані зі складністю конструкції. Щоб визначити тиск, потрібно мати певний досвід роботи зі стетоскопом і грушею. Ці пристрої ідеально підходять для лікарської практики, але і людині, далекій від медицини, можна навчитися працювати з цим приладом.

Другий недолік відносний – ці пристрої визначають показники тиску, тоді як автоматичні вміють визначати і пульс, і аритмію, і гіпертензію.

Тонометри занадто сприйнятливі до сторонніх шумів, тому вони не рекомендуються для використання людям з ослабленим слухом.

Щоб підвищити точність показань, важливо дотримуватися кількох правил: не рухатися і не розмовляти під час визначення тиску. Манжету потрібно розташовувати таким чином, щоб вона була на одній лінії з серцем.

За годину до вимірювання тиску виключити фізичні навантаження, вживання кави, чаю, алкоголю, нікотину. дуже важливо, щоб навколо пацієнта була спокійна обстановка, комфортна температура. Саме цей фактор часто провокує скачки тиску в кабінеті лікаря, оскільки пацієнт відчуває стрес на прийомі.

 Який механічний тонометр купити краще в Україні? 

Багато компанії, незважаючи на достаток автоматичних тонометрів, продовжують випускати механічні пристрої, зокрема це бренди AND  Longevita, Little Doctor, Microlife Gamma, Dr.Frei, Vega,

Модель AND МТ20 відрізняється зручністю в застосуванні і точністю – похибка становить усього ±3 мм рт.ст. Оскільки стетоскоп вбудований в манжету, користуватися приладом дуже зручно. Манжета охопленням 24.5-40.6 см підходить для більшості користувачів.

Компанія Longevita випускає доступні та надійні пристрої, такі як LS-4. Комфорт вимірювання гарантують м'який нагнітач, доповнений спускным клапаном. Стетоскоп оснащений високочутливої мембраною і м'якими вушними оливами, що гарантує комфорт для людини, прослуховуючого тони.

В асортименті сінгапурської компанії Little Doctor представлено велику кількість продукції, зокрема ви можете тонометр механічний купити в Києві LD-60. Манжета, виготовлена з нейлону, не має латексу в складі, що виключає алергічні реакції. Манжета відрізняється конструкцією LD-Cuff, яка ідеально охоплює руку.

Модель LD-71А оснащена металевим анероидным манометром, голчастим клапаном, які роблять роботу з нею набагато простіше.

На тонометр механічний ціна встановлена бюджетна – від виробника Vega, для продукції якого характерні покращена точність показань, латексний нагнітач, вбудований фонендоскоп. Голчастий клапан гарантує плавний випуск повітря з манжети. Пристрої Vega однаково ефективні як у медичних установах, так і для домашнього використання.