Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Підбір по параметрам
Ви обрали:
Бренд
Інгалятор, Тип
Діапазон цін (грн.)
від до грн.
Бренд
Інгалятор, Тип
Наявність дитячих масок
Можливість регулювання розміру частинок
Тип харчування
Лидеры продаж

Ультразвуковой Little Doctor (Сінгапур)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Особливості ультразуковых небулайзерів LD

Інгалятори ультразвукового типу називаються так тому, що в основі їх роботи лежить принцип генерування ультразвуку, під впливом якого ліки перетворюється на аерозоль. Діаметр частинок аерозольного хмари безпосередньо залежить від частоти, на якій генерується ультразвук. Як правило, в більшості ультразвукових інгаляторів встановлена пластина, що генерує ультразвук на високій частоті. Прилад продукує мелкодисперсионный аерозоль, що дозволяє лікувати важкі хронічні хвороби. Якщо ви маєте намір інгалятор ультразвуковий LD купити, важливо знати базові критерії, на що звертати увагу:

  • Об'єм резервуара для розчину – від восьми до 12 мілілітрів;
  • Швидкість розпилення частинок – до 2 мл/мні. Більш висока швидкість відрізняє прилади для стаціонарного застосування;
  • Управління приладом – чим менше кнопок, тим краще;
  • Рівень шуму – ультразвукові пристрої, як правило, видають дуже мало шуму;
  • Тривалість безперервної роботи може варіюватися від 20 до 30 хвилин.

Середній діаметр частинки аерозолю може коливатися від 0,5 до 6 мкм. Просунуті моделі дозволяють регулювати розмір частинок, вибирати режим, який найбільш підходить для лікування конкретного відділу дихальної системи. Важливо запам'ятати, що частинки діаметром до 3 мкм вільно досягають віддалених відділів бронхів.

Основні рекомендації

Якщо ви вже спланували придбати інгалятор ультразвукової LD в Україні, важливо запам'ятати, з якими розчинами його не можна застосовувати. До цієї категорії відносяться розчини, структура яких руйнується під дією ультразвуку: гормональні препарати, протизапальні, антигістамінні. Також не варто застосовувати масляні розчини і суспензії, із зваженими частинками. Що вільно дозволено для застосування з ультразвуковими небулайзерами? Це сольові розчини, лужні розчини, основу яких становить мінеральна вода, муколітики, антибіотики, препарати, що попереджають бронхоспазм, ефірні масла для ароматерапії. Ці вимоги обумовлені специфікою роботи інгаляторів ультразвукового типу. Якщо ви шукаєте інгалятор Літл Доктор ультразвуковий, ціна якого буде доступною для вас, зверніть увагу на модель LD-250U. Завдяки безшумність в роботі цю модель можна використовувати для лікування дітей, із застосуванням дитячої маски. Об'ємний резервуар ємністю 12 мл дозволяє проводити інгаляції, не переживаючи про те, що ліки закінчиться. Тим більше, що в пристрої встановлений електронний датчик рівня води, який гарантує безпеку експлуатації. У конструкції трубок передбачена можливість фіксації положення. Ультразвуковий інгалятор LD в Києві можна використовувати в терапії різних відділів дихальної системи. Важливо пам'ятати основні правила: якщо ви готуєте медичні препарати, в якості основи потрібно використовувати тільки стерильні розчини, наприклад, фізіологічний розчин хлориду натрію.