Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Longevita (Англія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Інгалятор Longevita – основні переваги

Британський бренд Longevita, який відноситься до компанії Netwоrk Seleсts, своїм основним напрямком вибрав виробництво обладнання для контролю і підтримки здоров'я. Причому, пріоритетним залишається обладнання для домашнього, а не професійного застосування. У відповідності з цією особливістю, інгалятори Longevita відрізняються простотою управління. Завдяки цьому будь-яка людина може з легкістю зібрати пристрій, залити ліки, провести інгаляцію і розібрати апарат. Головною метою компанії є здоров'я покупців, адже багатьох хвороб можна уникнути, якщо регулярно займатися собою. Інгалятори відносяться до категорії обладнання, яке може використовуватися і в профілактичних і лікувальних цілях. Основні переваги терапії за допомогою інгаляторів:

  • Відсутність побічних ефектів;
  • Можливість проводити інгаляції ліками, мінеральною водою, трав'яними відварами;
  • Швидке досягнення терапевтичного ефекту;
  • Висока концентрація ліків на ураженій ділянці дихальної системи;
  • Проста процедура.

Небулайзер Лонгевита, серед великої кількості товарів, привертає увагу високою якістю кожного елемента, надійністю і довговічністю. Всі ці якості виробник підтверджує гарантією на 3 роки.

Яку модель вибрати?

При виборі інгалятора потрібно враховувати – який тип захворювань вам потрібно лікувати. Якщо ви часто більш простуди, нежиті, можна вибрати пристрій, яка продукує частинки аерозолю не дуже маленького діаметру. Для лікування бронхів потрібен інгалятор, продукує аерозоль з дрібними частинками, які досягають альвеол. Компанія Лонгевита основний пріоритет у виробництві робить на компресорні моделі, приміром, можна інгалятор Лонгевита купити BD-5000. Ця модель, виконана в ергономічному дизайні, може використовуватися з усіма ліками, які призначає лікар. Інгалятор має дозвільні документи від Міністерства охорони Здоров'я України. У небулайзере використана мембранна технологія, що підвищує ефективність терапії. На цей небулайзер Longevita ціна встановлена розумна, що є ще одним вагомим перевагою. Удосконалена модель BD-5007 відрізняється самими компактними розмірами у всій лінійці. Мембранна технологія дозволяє виконувати лікування будь-яких відділів респіраторної системи набагато ефективніше. Висока швидкість розпилення ліків зменшує тривалість інгаляції, без погіршення ефективності. Модель Longevita BD-5008 – відмінний вибір для лікування дитини. Корпус оформлений у смішному дизайні, у вигляді маленького сонечка. Придумайте цікаву казку, щоб малюку було веселіше проходити лікування. Ефективність небулайзера перевірена в ході клінічних випробувань. Потужний компресор забезпечує подачу ліки на високій швидкості, з дуже дрібними частинками, що проникають глибоко в бронхи.