Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Компрессорный Little Doctor (Сінгапур)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Причини, по яких варто купити інгалятор компресорний Little Doctor

Сінгапурська компанія Little Doctor порівняно молода – заснована в 1986 році, проте, вона давно визнана одним з основних виробників обладнання для догляду за організмом і підтримки здоров'я. Пріоритетним напрямком діяльності бренду є інгалятори, які випускаються і для дорослих, і для дітей. Якщо говорити про базові переваги інгаляторів, то можна виділити:

  • Універсальність – можливість застосування для дорослих і дітей;
  • Відповідність директиві ЄС 93/42/ЕЕС;
  • Сучасні технології;
  • Активація вдихом;
  • Можливість лікування дихальних шляхів на різних рівнях;
  • Гарантія 3 роки.

Інгалятор компресорний Літл Доктор створюється із застосуванням сучасних напрацювань. Зокрема, в деяких моделях використовується конструкція, в якій повітряні потоки – на вдих і видих – розділені. Ця особливість підвищує ефективність процедури. Зробити інгаляцію ще більш ефективною і продуктивною допоможе знання основних правил. Проводити інгаляцію потрібно не більше, але й не менше десяти хвилин. Цього часу достатньо, щоб наповнити дихальні шляхи лікарським розчином. Після завершення інгаляції всі деталі обов'язково потрібно промити і продезінфікувати. Стерилізацію можна проводити спеціальними хімічними препаратами або ж звичайним кип'ятінням. Після очищення всі деталі потрібно просушити, щоб вони не зберігалися в мокрому стані. Проводити інгаляції не можна на повний шлунок і після фізичних навантажень – треба почекати годину, і тільки потім приступати до процедури.

Який варто купити компресорний небулайзер Little Doctor?

В лінійці компанії є пристрої, створені спеціально для дітей і для всієї родини – останню категорію представляє модель LD-210C. Компактний і ергономічний, небулайзер сумісний з ліками широкого спектру, тому його можна застосовувати для лікування різних відділів дихальної системи. Інноваційна конструкція розпилювача дозволяє міняти повітряні потоки – на вдиху і видиху. За допомогою компресорного інгалятора Little Doctor LD-210C можна лікувати захворювання різного ступеня складності. Досить низький рівень шуму дає можливість використовувати пристрій для лікування дітей, оскільки вони не будуть лякатися дивного агрегату. В комплект поставки входить три розпилювача і дитяча маска, тому дана модель відрізняється завидною універсальністю. Покупцям, яких цікавить на інгалятор компресорний небулайзер Літл Доктор ціна, варто ознайомитися з бюджетною моделлю 212C. Незважаючи на низьку ціну, небулайзер вражає функціональністю. По-перше, в комплект поставки входить три розпилювача – для трьох відділів дихальної системи. Дитяча маска дозволяє проводити лікування малюків, а низький рівень шуму підвищує комфорт – ви можете бути впевнені, що дитина не злякається. Маленькі частинки аерозолю підвищують ефективність, дозволяють ліків досягти віддалених ділянок дихальної системи.