Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Gamma (Англія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Чому варто вибрати небулайзер Gamma

Компанія Гамма робить основний упор на виробництво інгаляторів компресійного типу, тому розглянемо базові переваги цих приладів. Небулайзерна терапія застосовується до всіх вікових груп, за рахунок відсутності побічних ефектів. Варто виділити й інші особливості:

  • Можливість використання медичних препаратів і трав'яних відварів;
  • Транспортування ліків в уражені ділянки легень в повному обсязі;
  • Спостереження швидкого терапевтичного ефекту;
  • Створення високої концентрації ліки в ураженій ділянці.

Компресорний інгалятор Gamma варто вибирати, в залежності від розміру часточок аерозолю. Важливо запам'ятати, що дрібнодисперсний аерозоль осідає в найвіддаленіших відділах, досягає альвеол, а великі частинки осідають тільки в носоглотці.

Базові рекомендації

Ефект від проведення інгаляцій буде більше, якщо знати основні правила цієї процедури. Якщо в бронхах зібралося багато мокроти, на слизовій є кірки, які перешкоджають нормальному всмоктуванню препаратів, перед інгаляцією потрібно прийняти засоби, що розріджують і відхаркувальні слиз. Проводити інгаляції потрібно в спокійній обстановці, щоб стежити область шиї не здавлювали одяг. При цьому, важливо не відволікатися на сторонні справи: читання, розмови. Не потрібно сильно нахилятися вперед, оскільки це утруднить дихання. Якщо лікування стосується носоглотки, вдихайте і видихайте через ніс. При хворобах нижніх відділів: бронхів, трахеї, краще всього вдихати аерозоль через рот: ефект буде сильніше. Коли ви використовуєте компресорний Gamma небулайзер, не робіть вдихи часто і сильно, оскільки це може викликати запаморочення. При появі цього симптому, варто зробити перерву в інгаляції. В цілому, інгаляція повинна тривати від семи до десяти хвилин, курс 8-15 процедур. Під час захворювань дихальної системи краще відмовитися від звички куріння, але якщо це зробити не представляється можливим, варто утриматися від куріння за годину до інгаляції.

Який краще небулайзер Гамма купити – найбільш ходові моделі

В асортименті компанії представлені цікаві моделі для лікування дітей, зокрема, модель Nemo. Перше, на що зверне увагу малюк – дизайн, виконаний у вигляді забавної рибки. Це відверне дитину від переживань з приводу хвороби, і від неприємного лікування. висока швидкість розпилення, в поєднанні з інноваційної камерою, гарантують ефективне проведення терапії. Насадка для дорослих дозволить провести профілактичну чи лікувальну інгаляцію і для батьків. Ще один дитячий інгалятор Гамма купити в Києві коштує для любителів екзотичних тварин – модель Panda виконана у вигляді цього кумедного ведмедика. Прилад працює практично безшумно, що є справжньою знахідкою для батьків, оскільки сильний шум лякає дітей. Пристрій збирається і розбирається дуже просто, всі елементи можна стерилізувати або дезінфікувати. Якщо ви хочете знайти небулайзер Гамма, ціна якого буде доступна для вашого скромного бюджету, зверніть увагу на модель Gamma Effect. Компактний і ергономічний, пристрій ідеально підходить в якості сімейного лікаря. Дитяча та доросла маски, ротової мундштук дозволяють проводити лікування всієї родини. Тільки не забувайте після кожної процедури промивати всі елементи, раз на тиждень проводити дезінфекцію. Пристрій легко управляється, витрачає ліки дуже економно, сумісно з препаратами широкого спектру.