Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Omron (Японія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Інгалятор Омрон – причини популярності

Японський бренд Omron відомий по всьому світу, завдяки високій якості і довговічності приладів. Історія компанії почалася з 1933 року, тоді на виробничих потужностях випускалися тільки сенсорні пристрої та засоби автоматизації. Сьогодні компанія приділяє величезну увагу виробництву обладнання для контролю здоров'я, побутового і професійного класу. Основна мета концерну – підвищити якість і збільшити тривалість життя користувачів. Сучасна компанія Omron – це більше 20000 співробітників у більш ніж 35 країнах світу, офіси, розташовані в Японії, Сінгапурі, Китаї, Європі та США. Найважливішою особливістю концерну є постійні інвестиції в нові розробки. Завдяки такому підходу продукція відрізняється 100% якістю, відсутністю дефектів, простотою управління і тривалим терміном експлуатації. Всі ці особливості відносяться і до ингаляторам, які японським брендом випускаються в категорії ультразвукових і компресорних.

Який краще Омрон небулайзер купити

Основний критерій вибору інгаляторів – тип, від якого залежить комфорт управління, спектр ліків, які можна використовувати. Найпопулярнішими вважаються компресорні небулайзери, перш за все, в ціновому аспекті, оскільки вони дешевше інших типів. Для даного виду інгаляторів характерні переваги:

  • Універсальність – можливість використання з широким спектром ліків;
  • Можливість проводити лікування у літніх людей і дітей (але не немовлят);
  • Простота управління і дезінфекції.

Недоліки інгаляторів компресорного типу відносні: більш високий рівень шуму і великі габарити. Сучасні моделі відрізняються зниженим рівнем шуму, що дозволяє проводити лікування, не заважаючи рідним і близьким. Якщо ви шукаєте компресорний небулайзер Омрон, ціна якого буде бюджетної – для вас модель Comp AIR-C 802. Це пристрій саме компактне серед інших інгаляторів компанії, відрізняється простим управлінням. Висока швидкість розпилення ліків підвищує ефективність інгаляції. Компанія робить великий акцент на продукцію для лікування дітей – інгалятор Comp AIR-C 802 зробить лікування малюка більш веселим, скоротить період хвороби. Яскравий дизайн допоможе відвернути дитину від лікування, завдяки зниженому рівню шуму ви можете не турбуватися, що дитина злякається. У фотокамері використана технологія віртуальних клапанів, що спрощує роботу з інгалятором. Якщо стоїть мета інгалятор Омрон купити в Києві для всієї родини варто вибрати модель Omron A3 Complete. Головною особливістю є камера оновленої конструкції, в якій можна вибирати режим розпилення. Завдяки цій особливості ви можете лікувати всі відділи дихальної системи, в залежності від специфіки захворювання. Компресор підвищеної потужності дозволяє проводити тривалі інгаляції. Інгалятор Omron в Україні представлений і в бюджетній категорії – Comp AIR-801. Він відрізняється ергономічним дизайном і низьким рівнем шуму. Комплектація дитячої маскою дозволяє проводити інгаляції дитині. Оскільки в камеру можна заливати ліки різних груп, інгалятор може застосовуватися для лікування захворювань різної етіології. Щоб підвищити ефективність інгаляцій, важливо пам'ятати базові правила, зокрема, не проводити процедуру на повний шлунок. Після фізичних навантажень потрібно почекати близько години, щоб організм заспокоївся. Обов'язково ретельно промивати всі деталі інгалятора, стерилізувати їх раз на тиждень, щоб уникнути перехресного забруднення.

Який ультразвукової небулайзер Omron купити для професіоналів?

Ультразвукові інгалятори відрізняються невисоким рівнем шуму, зате в них можна використовувати деякі ліки: на масляній основі, антибіотики. Компанія випускає продукцію для медичних установ, зокрема, модель U17 рекомендована для використання в інтенсивній терапії – прилад може підключатися до апарату ШВЛ. До інших особливостей відносяться: безперервна робота 72 години, регулювання швидкості потоку та розпилення, регульована продуктивність, великий обсяг для ліків, таймер, підключення антибактеріального фільтра. Дисплей з чіткими цифрами дозволяє стежити за режимом і точністю роботи приладу.