Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Компрессорный Beurer (Німеччина)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Причини, по яких варто компресорний небулайзер купити Beurer

Лідер європейського ринку медичного обладнання для побутового застосування, німецька компанія  Beurer, була заснована в 1919 році. З моменту заснування і до цього часу компанія позиціонує себе як виробник високотехнологічного обладнання для здоров'я і комфорту. Зокрема серед продукції можна знайти:

  • Інгалятори;
  • Тонометри;
  • Глюкометри;
  • Ваги, медичні та кухонні;
  • Термоодеяла;
  • Зволожувачі повітря;
  • Пульсотахографы.

У всіх напрямках компанія задіє інноваційні розробки, завдяки яким устаткування вдалося вивести на абсолютно новий рівень технічної досконалості.

Компанія багаторазово отримувала нагороди – за кращий дизайн, надійність електричних грілок, максимальну точність показань, а також як найбільш швидко розвивається компанія.

Варто також додати, що на інгалятор компресорний Beurer ціна встановлена доступний широкому купівельному колі.

наприклад, модель IH25 відрізняється компактними розмірами і інноваційною технологією подачі стисненого повітря. Завдяки потужному компресора ліки подається через насадку з високою швидкістю і дуже дрібними частинками. Ці переваги підвищують ефективність терапії. Регульований затвор дозволяє економно витрачати ліки або подавати його стандартної струменем.

Повна комплектація – назальная насадка, маски для дорослих і дітей дозволяють проводити комплексне лікування.

 Особливості і правила небулайзерної терапії 

Якщо ви вже вибрали інгалятор компресорний Beurer, вам буде цікаво дізнатися про те, як правильно його використовувати. Коли ви готуєте розчини для лікування бронхіального дерева, важливо дотримуватися умов стерильності, використовувати в якості розчинника 0,9% хлорид натрію.

Водопровідна, навіть кип'ячена вода не підходить для приготування ліків. Посуд, в якій буде готуватися розчин, потрібно продезінфікувати.

Перед застосуванням розчин слід підігріти до комфортної температури – не менше 20 градусів, на водяній бані.

Щоб компресорний небулайзер Beurer допоміг швидше вилікуватися від хвороби, досить дотримувати ряд правил у процесі інгаляції.

До процедури можна приступити не раніше, ніж пройде год після останнього прийому їжі або фізичного навантаження. Ця ж вимога стосується і лікування дітей.

В процесі лікування не можна курити, в крайньому випадку, допускається куріння, але не пізніше ніж за годину до інгаляції. Курс лікування може включати від восьми до 15 процедур. Тривалість інгаляції 7-10 хвилин.

Після завершення процедури півгодини не можна є і пити, єдине – можна прополоскати рот кип'яченою водою.

Проводити небулайзерну терапію можна і при високій температурі, оскільки вдихуване аерозоль не є гарячим, на відміну від гарячого пара – таку процедуру при температурі робити протипоказано.