Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Flaem Nuova (Італія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

 

Інгалятори Flaem Nuova – особливості та переваги

Італійський бренд спеціалізується на виробництві компресорних інгаляторів для використання в домашніх умовах. Flaem Nuova давно зарахований до світових лідерів у сфері виробництва інгаляторів для всієї родини. До основних переваг продукції відносяться:

  • Розширена комплектація, що дозволяє використовувати водяні, масляні розчини;
  • Економайзер, який зменшує витрату ліки;
  • Всі властивості ліки зберігаються;
  • В комплекті з інгаляторами поставляються методичні рекомендації, складені пульмонологами;
  • Всі комплектуючі створюються з високоякісних матеріалів, на виробництві Італії.

Особливим попитом користується Бореал інгалятор купити який стоїть за його універсальність і підтримку широкого спектру ліків. Основною перевагою лікування з застосуванням інгаляторів є те, що молекулярна структура ліки не руйнується. Отже, зберігаються всі властивості, досягається максимальний лікувальний ефект. Маски, які поставляються в комплекті, виробляються з високоякісних матеріалів, дуже щільно прилягають. Цей аспект особливо важливий при проведенні інгаляцій дітям. На всю продукцію надається гарантія 5 років, однак, користувачі стверджують, що інгалятори Flaem Nuova працюють понад 15 років.

Якої моделі Flaem Nuova віддати перевагу?

Одним з найпопулярніших вважається інгалятор Бореал в Києві. Чим викликаний підвищений попит на нього? Універсальністю, завдяки якій пристрій можна застосовувати для лікування різних відділів дихальної системи. Ця особливість досягнута завдяки трьом різним распылителям, які поставляються в комплекті. Використовуючи різні розпилювачі, можна регулювати витрату ліки і діаметр частинок аерозолю, від 0.8 мкм до 2.75 мкм. Пристрій може застосовуватися в комплексному лікуванні різних захворювань: фарингіту, ларингіту, бронхіту, туберкульозу, бронхіальної астми, пневмонії. Враховуючи всі ці особливості, на небулайзер Бореал ціна встановлена цілком демократична. Модель інгалятора «Дельфін» привертає увагу можливістю розпилення не тільки лікарських препаратів, але і масляних розчинів, препаратів на спиртовій основі. Дуже популярною є модель інгалятора Flaem Nuova Lella, розроблена для лікування діток.

Важлива особливість саме цього небулайзера – носовий іригатор, з допомогою якого ніс можна очистити безболісно й ефективно. Також у моделі передбачено перемикання між трьома різними режимами, регулювання розміру часток аерозольного потоку. Корпус пристрою виконаний у вигляді веселої божої корівки, яка обов'язково розсмішить малюка. Зручність застосування, розширена комплектація гарантують проведення інгаляцій з комфортом. Модель Flaem Nuova Doc Neb також відноситься до універсальних пристроїв, завдяки двом распылителям. З їх допомогою можна вибирати один з двох режимів розпилення ліків.