Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Юлайзер (Україна)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Цілі і завдання небулайзерної терапії

Під небулайзером розуміється пристрій, який перетворює ліки хмара туману, що складається з дрібних частинок. Основна мета небулайзерної терапії – доставка ліків у високій концентрації в уражені ділянки дихальної системи. Базові завдання терапії з використанням небулайзера:

  • Розрідження мокротиння, прискорення її відходження з бронхів;
  • Зволоження слизової оболонки;
  • Розширення бронхів;
  • Антибактеріальний ефект;
  • Протинабрякову дію;
  • Поліпшення мікроциркуляції слизової оболонки.

Комбінація всіх цих особливостей, в поєднанні з прямою транспортуванням ліки, дозволяє швидше отримати бажаний терапевтичний ефект. Вітчизняна фармацевтична компанія «Юрія Фарм» пропонує кілька різновидів інгаляторів: для будинку і медичних установ. Основні особливості, якими відрізняється інгалятор «Юрія Фарм»: компактні розміри, ергономічний дизайн, простота управління, надійність і довговічність. Інгалятори створюються на власних виробничих потужностях компанії, піддаючись жорсткому контролю якості на кожному етапі. Компанія стала першою на фармацевтичному ринку України, що впровадила на виробництві інноваційні технології. Купуючи небулайзер Юлайзер, ви робите вигідне вкладення в здоров'я своєї сім'ї. Щорічно компанією вкладаються інвестиції в модернізацію виробництва, що є гарантією високої якості кожного виробу.

Основні модифікації

Якщо вам потрібно інгалятор Юлайзер купити для всієї родини, кращою моделлю буде Home. Це пристрій випускається в різній комплектації – з дитячою та дорослою, або тільки дорослого маскою. Компактний пристрій можна захопити з собою у подорож, відрядження, на відпочинок. Серед його переваг також низький рівень шуму, простота управління і складання, дуже маленькі втрати лікарського препарату, захист компресора від перегріву. На дану модель поширюється п'ятирічна гарантія. Небулайзер Юрія Фарм, модель Pro розроблений для застосування у відділеннях медичних установ: терапії, педіатрії, пульмонології, алергології, загальної терапії. Універсальний, підходить для будь-якої вікової групи, інгалятор відрізняється надійними і довговічними компонентами. Корпус легко миється і піддається дезінфекції. Якщо вам потрібен професійний Юлайзер інгалятор ціна якого вписалася б у бюджет установи, зверніть увагу на First Aid. Поміщений в компактний корпус, небулайзер ідеально підходить для бригад швидкої допомоги, неонатологічних та педіатричних служб. Завдяки компактним розмірам і ергономічній ручці апарат легко транспортувати. Найбільш компактним в асортименті «Юрія Фарм» є Юлайзер Air – зовні він нагадує кишеньковий інгалятор. Це пристрій живиться від батарейок, мережі або прикурювача. Одного заряду вистачає на 10 інгаляцій. Невеликий розмір частинок – 4 мкм – ідеально підходить для комплексного лікування захворювань дихальної системи.

Базові рекомендації

Щоб не знизити ефективність лікування, варто пам'ятати деякі правила. Обов'язково мити руки перед кожною складанням інгалятора, після завершення процедури всі елементи мити гарячою водою, один раз в тиждень піддавати стерилізації. Якщо ви заливаєте в камеру небулайзера медичні препарати, основою для їх приготування повинні бути тільки стерильні розчини. Тривалість інгаляції – для дорослих близько 10 хвилин, дітям не варто проводити процедуру більше трьох хвилин. Після прийому їжі потрібно почекати близько години, і тільки потім проводити процедуру. Під час інгаляції сидіти прямо, не сильно нахилятися вперед.