Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Компрессорный Omron (Японія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Чому варто вибрати інгалятор компресорний Омрон?

Компанія Omron, заснована в 1933 році, випускає широкий спектр медичного обладнання для професійного і домашнього використання. Основними пріоритетами є – висока точність, надійність і довговічність приладів. Завдяки досягненню цих цілей на практиці компанія може гарантувати користувачам високу якість життя, просте лікування у звичних умовах. Це все стосується і інгаляторів виробництва японського бренду. Серед асортименту можна знайти інгалятори, як для дітей, так і для дорослих. Незалежно від типу і призначення пристрою, воно відрізняється міцністю всіх елементів, підвищеними показниками надійності. Чому варто вибрати інгалятор компресорний Omron:

  • Продукування аерозолю з дрібними частинками;
  • Компактні розміри;
  • Невисокий рівень шуму;
  • Простота підготовки та виконання інгаляції.

Важливою перевагою компресорних пристроїв є сумісність з ліками широкого спектру, в тому числі антибіотиками, гормональними препаратами. Ця особливість, а також дрібні частинки аерозолю, істотно підвищують ефективність терапії. Щоб лікування вийшло в повній мірі ефективним, потрібно знати базові правила – після прийому їжі слід почекати близько години, і тільки потім починати процедуру. Якщо ви лікуйте захворювання носоглотки або навколоносових пазух, краще користуватися назальної насадкою. Лікування хвороб глотки, гортані, бронхів вимагає вдихання аерозолю через рот і выдыхания через ніс. Перед процедурою не використовуйте препарати, що підсилюють відхаркування, не застосовуйте антисептичні полоскання. Після інгаляції всі деталі потрібно обов'язково мити і дезінфікувати, щоб уникнути ризику повторного зараження.

Який купити компресорний інгалятор Омрон в Києві?

Серед великого асортименту просто загубитися, тому звертайте увагу на основні характеристики: продуктивність, розмір частинок, швидкість потоку і обсяг камери. Остання характеристика впливає на тривалість інгаляції. Доступна модель NE-C28 Plus привертає увагу зручним управлінням і підвищеною ефективністю – це досягнуто за рахунок нової конструкції камери. Всі деталі можна дезінфікувати – кип'ятінням, хімічною обробкою або в автоклаві. Довга трубка дозволяє проводити інгаляції на відстані від приладу. Якщо ви хочете купити компресорний небулайзер Omron для лікування дитини, обов'язково звертайте увагу на наявність дитячої маски, приміром, як у пристрої A3 Complete. Воно може застосовуватися для лікування всієї родини, більше того, спеціальне кільце дозволяє регулювати розмір частинок, щоб лікувати різні відділи дихальної системи. У приладі встановлено потужний компресор, що гарантує тривалу роботу. Прилад NE-C29 A. I. R. Pro оснащений камерою, в якій відсутні клапана. За рахунок цього інгалятор дозволяє вдихати ліки в режимі природного дихання, завдяки чому ліки надходить в максимально повному обсязі. Оскільки небулайзер створює потужний потік, він може використовуватися для лікування ослаблених пацієнтів. Придбати компресорний небулайзер Omron, ціна якого встановлена демократична можна – це модель NE - C803. Завдяки вдосконаленій конструкції інгалятор можна застосовувати для лікування запущених захворювань дихальних органів. Небулайзер OMRON NE - C803, що являє собою вдосконалену модель З 802, відрізняється підвищеною швидкістю розпилення лікарського розчину, за рахунок більш потужного компресора. Висока швидкість потоку і маленькі частинки підвищують ефективність процедури. Приладом можна користуватися в домашніх умовах або в медичних установах. У комплект постачання включений чохол і тримач для розпилювача.