Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Ультразвуковой інгалятори (небулайзери)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Основні переваги ультразвукових інгаляторів

Всі переваги інгаляторів даного типу базуються на особливостях конструкції. Купити інгалятор ультразвуковий стоїть за рахунок низького рівня шуму, компактних розмірів. Принцип роботи ультразвукових пристроїв полягає в генеруванні високочастотних коливань, під дією яких ліки трансформується в аерозоль. Основними елементами конструкції є:

  • Камера з п'єзоелементом;
  • Генератор, видає високочастотні коливання;
  • Загубник, що фіксується до камері;
  • Ємність для розчину.

Коли пацієнт робить вдих через загубник, створюється ефект розрідження, під впливом якого лікарський аерозоль потрапляє в рот. Ефективність використання інгалятора багато в чому визначається діаметром частинок аерозолю, які залежать від частоти коливань генератора. Чим вище частота, тим менше частки потоку аерозолю. 

Сьогодні ультразвуковий інгалятор у Києві представлений двома типами – пристрої, що подають ліки в момент, коли пацієнт робить вдих, і небулайзери, в яких аерозоль подається примусово. Кращий інгалятор відноситься до другого типу, оскільки з ним зручніше працювати.
Додатковим елементом конструкції в них виступає вентилятор, що створює тиск, який виштовхує аерозоль. Ця особливість спрощує експлуатацію, полегшує проведення інгаляції.

Не менш важливі причини купити небулайзер ультразвукової – низький рівень шуму, зручність застосування, хороші технічні характеристики. Оскільки немає необхідності робити сильний вдих, небулайзери можна використовувати для блокування нападів бронхіальної астми. До цього додалися
м, що ціна на ультразвуковий інгалятор небулайзер доступна всім покупцям, різного достатку.

Базові правила користування ультразвуковим інгалятором

Після того, як ви вирішили ультразвуковий інгалятор купити в Києві, варто ознайомитися з основними рекомендаціями. Щоб небулайзерна терапія пройшла з найбільшою ефективністю, важливо дотримуватися ряду правил, зокрема, обов'язково мити руки перед початком процедури, використати для змішування лікарських препаратів тільки стерильні розчини. Для очищення складових елементів небулайзера потрібно використовувати гарячу воду або розчин соди, щітками і йоржиками краще не користуватися. 

Стерилізувати деталі можна за допомогою кип'ятіння, пара або спеціальних хімічних засобів. Стерилізацію потрібно проводити один раз на тиждень. Зберігати всі елементи небулайзера потрібно в чистому і сухому вигляді. Процедуру потрібно проводити через годину після того, як пацієнт поїв, а також фізичних навантажень. Під час небулайзерної терапії заборонено куріння. Важливо підібрати такий одяг, який не обмежує область шиї та грудної клітини. В курсі небулайзерної терапії – від шести до п'ятнадцяти процедур, за тривалістю одна інгаляція триває не більше 10 хвилин.

Використання ультразвукових небулайзерів допомагає зняти бронхоспазм, покращити дренажну функцію дихальної системи, за короткий час зняти набряк слизової, зупинити поширення запального процесу.

В ультразвуковому інгаляторі не можна застосовувати препарати на основі антибіотиків, гормонів, муколітичні ліки. Під впливом ультразвуку структура цих розчинів руйнується, губляться лікувальні властивості.

Як вибрати ультразвукової небулайзер

Інгалятор Little Doctor LD-250U відрізняється комфортом управління, який обумовлений особливостями конструкції, за рахунок чого можна проводити тривалі інгаляції, обслуговувати кілька пацієнтів без перерви. Трубки інноваційної конструкції фіксуються в потрібному положенні.

Кращий ультразвуковий інгалятор – БІОМЕД» 402В розроблений для лікування будь-яких захворювань дихальної системи, коштує недорого, дозволяє проводити інгаляції вдома і в медичних установах. Використання даного пристрою дозволяє виключити ефект першого проходження, зниження ефективності ліків. Відмінний результат лікування, в поєднанні з можливістю тривалого застосування – до чотирьох годин – роблять інгалятор ідеальним для медичних установ. 

Якщо вас цікавить на інгалятор ультразвуковий ціна бюджетної категорії, зверніть увагу на БІОМЕД 402 А. Головна особливість цієї моделі – можливість одночасного проведення інгаляції для двох пацієнтів. З цим приладом можна використовувати спиртові розчини, масляні препарати, що підвищує ефективність терапії. Таймер дозволить провести процедуру, тривалість якої буде відповідати вказівкам лікаря.