Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Тонометри

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Тонометр купити в Києві – запорука здоров'я та довголіття

З плином часу серцево-судинна система починає давати збої, артерії забиваються, струм крові погіршується. Наслідком всіх цих змін є скачки артеріального тиску, аритмія, порушення в роботі серця, і як сумний наслідок – інфаркти та інсульти. Щоб уникнути подібного розвитку подій, важливо контролювати свій артеріальний тиск, яке можна сприймати як індикатор загального стану здоров'я. Виявлення підвищеного тиску, аритмії, допоможе прийняти заходи, почати терапію і не допустити погіршення стану. Для вимірювання тиску застосовуються тонометри, які бувають:

Перша категорія сьогодні практично не використовується, незважаючи на високу точність. А все тому, що ртутні прилади відрізняються дуже крихкою конструкцією. Щоб визначити показники артеріального тиску, на передпліччі фіксується манжета, яка перекриває потік крові через артерію. На лінії нижче манжети встановлюється стетоскоп, з допомогою якого визначаються тони Короткова, прослуховується верхнє і нижнє тиск. В механічних пристроях і накачування, і спуск повітря з манжети відбувається вручну, в автоматичних приладах всі ці процеси автоматизовані. Купити тонометр в Україні механічного типу віддає перевагу велику кількість користувачів. Механічні тонометри гарантують високу точність, однак, вони не рекомендуються всім пацієнтам. Наприклад, люди з ослабленим слухом, поганим зором, не зможуть визначити тони з допомогою стетоскопа, побачити цифри на манометрі. Тому для них оптимальним буде вибір автоматичного приладу.

Автоматичний тонометр для вимірювання тиску – особливості та переваги

Ці прилади визнані найбільш зручними і точними, завдяки застосуванню в їх конструкції електроніки, яка дуже точно вловлює тиск. Більшість сучасних приладів для визначення тиску підтримують функцію виявлення аритмії, мають блок пам'яті на кілька вимірів, голосові підказки. Пристрої для швидкого визначення тиску автоматичного типу більше нагадують сучасні комп'ютери. Щоб дізнатися свій тиск, пульс, визначити аритмію, потрібно просто зафіксувати манжету і натиснути кнопочку. Похибка автоматичних приладів при визначенні тиску становить не більше +-3%. Вагомим аргументом на користь придбання автоматичного пристрою для визначення тиску є менша чутливість до шумів. Це дозволяє проводити вимірювання через тонкий одяг. Пристрої напівавтоматичного типу мають свої переваги, у першу чергу, це на тонометр ціна – доступна для широкої купівельної аудиторії. Компактні габарити пристроїв роблять роботу з ними простіше, до того ж, дозволяють моніторити стан здоров'я навіть у поїздках. Єдина відмінність напівавтомата полягає в тому, що повітря в манжету потрібно накачувати самому, а все інше електроніка виконає за вас.

Особливості визначення тиску

Всі користувачі хочуть придбати найточніший тонометр, з допомогою якого тиск можна визначити без похибок. Важливо розуміти, що навіть найточніші автоматичні пристрої іноді можуть видавати не найбільш достовірну інформацію. Це пов'язано з порушеннями правил експлуатації пристрою, але ніяк не з поганою якістю приладу. Якщо ви проводите вимір вперше, слід зафіксувати тиск на правій і лівій руці, і в подальшому проводити виміри на тій руці, де свідчення були вище. Головне правило для будь-якого тонометра – перевіряти тиск потрібно в спокійній обстановці, коли пацієнт повністю розслаблений і його ніщо не турбує. Рука, на яку надівається манжета, повинна розташовуватися на рівній стійкій основі. Будь-який рух може змінити тиск, як наслідок посиленого струму крові. Встановлюйте манжетку таким чином, щоб вона розташовувалася на одній лінії з серцем. Якщо ви працюєте з приладом напівавтоматичного типу, тиск може змінитися в процесі вимірювання, як наслідок накачування повітря в манжету. Щоб виключити цю похибку, попросіть родича накачати повітря – це допоможе отримати чіткий і точний результат. За годину до проведення замірів виключіть вживання напоїв, що підвищують тиск: кави, чаю, енергетиків; не паліть. На показники тиску впливають руху і розмови, тому зберігайте мовчання, коли накачуєте повітря. Кращий тонометр – це прилад, який відповідає індивідуальним особливостям. Приміром, якщо у пацієнта надмірна вага, потрібно вибирати манжету збільшеного діаметру. Для людей з ослабленим зором підійдуть пристрою з голосовими підказками.