Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Компрессорный Юлайзер (Україна)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Базові переваги небулайзерної терапії

Лікування захворювань різних органів дихальної системи вимагає комплексного підходу, в якому інгаляції займають дуже важливу частину. Сучасні пристрої, небулайзери, дозволяють транспортувати лікарські препарати, з дуже дрібними частинками, у самі віддалені відділи дихальної системи. Суть небулайзерної терапії – перетворення ліки в дрібнодисперсний аерозоль, який поставляється в бронхи і альвеоли. Головна перевага такого лікування полягає в тому, що молекулярна структура ліки не змінюється, отже, воно зберігає всі властивості. Серед інших переваг застосування небулайзерів слід назвати:

  • Зручне і просте виконання інгаляції;
  • Протікання процедури в режимі природного дихання;
  • Можливість терапії дітей, літніх пацієнтів;
  • Швидке настання одужання;
  • Відсутність побічних ефектів.

Неінвазивність методу робить небулайзерну терапію особливо популярною для лікування дітей молодшого віку. Розширити сферу застосування, популяризувати лікування за допомогою інгаляцій, покликаний компресорний небулайзер Юлайзер, виробництва вітчизняної компанії. Основні цілі компанії – використання сучасних технологій на виробництві, зведення управління до максимальної простоті, підвищення ефективності терапії. Розроблено кілька серій обладнання, кожна з яких відрізняється вагомими перевагами і особливостями.

Який краще компресорний небулайзер Юлайзер купити?

Серія Home відрізняється невеликими розмірами і привабливим сучасним дизайном. Розроблена тільки для дорослих (в комплекті немає дитячої маски), модель дуже проста в управлінні. Просто заповніть резервуар, підключіть пристрій до мережі – воно вже готове до застосування. Оскільки в небулайзере реалізований захист від перегріву, продовжений термін експлуатації. Мінімальні втрати ліки дозволяє економно витрачати його. В доповненні з дитячої маскою небулайзер підходить і для терапії малюків, оскільки працює з низьким рівнем шуму. До речі, якщо вас цікавить доступна на інгалятор компресорний Ulaizer ціна, вибирайте саме цю модель. Серія Юлайзер Ейр відрізняється дуже компактними розмірами, тому небулайзери даної лінійки можна використовувати в дорозі. Пристрій працює як від акумулятора, так і від електромережі і прикурювача, витримує до 10 інгаляцій від однієї підзарядки. Зберігати і транспортувати пристрій можна комплектної сумочці. Якщо ви шукаєте інгалятор компресорний Ulaizer в Києві для професійного застосування – вам підійде модель Ulaizer First Aid. Він розроблявся спеціально для використання бригадами невідкладної допомоги, педіатричних та неонатологічних служб. У список його відмітних особливостей входять компактні розміри, сумісність з широким набором аксесуарів, мінімальні втрати ліки.