Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Компрессорный Microlife " (Швейцарія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Компресорний небулайзер Microlife – основні переваги

Цей швейцарський бренд Microlife давно визнаний одним зі світових лідерів виробництва обладнання для лікування та підтримки здоров'я в домашніх умовах. Серед базових переваг небулайзерів Мікролайф варто назвати:

  • Вибір з декількох режимів інгаляції;
  • Сумісність з ліками широкого спектру;
  • Тривала безперебійна робота;
  • Повна комплектація, що включає дитячу насадку;
  • Об'ємна інгаляційна камера.

Сучасні моделі небулайзерів Microlife дозволяють проводити лікування з максимальною ефективністю, завдяки новій клапанної системи. Ця розробка збільшує потік аерозолю під час вдиху, знижує втрату ліки на видиху. Для виробництва всіх, без винятку, небулайзерів, використовуються повністю безпечні матеріали. Всі прилади відповідають європейським стандартам якості. Компресорний інгалятор Microlife відрізняється відмінною ефективністю, яку можна підвищити, якщо дотримуватися простих правил. Починати процедуру потрібно не раніше, ніж через годину після фізичних навантажень і прийому їжі. Якщо ви проводите процедуру для дитини, намагайтеся, щоб він не відволікався на розмови. Це ж правило стосується і дорослих – треба сконцентруватися на лікуванні, не відволікатися на сторонні справи. Прослідкуйте, щоб на вас була надіта вільний одяг, не здавлює область шиї. При ингалировании носоглотки, носа, вдихати ліки потрібно через ніс, а через кілька секунд видихати через рот. Лікування хвороб глотки, трахеї, бронхів і легенів вимагає іншого підходу – вдихати ліки потрібно через рот, дихати при цьому рівно, спокійно. Не приймайте перед процедурою ліки, підсилюють відходження мокротиння, не полощіть рот антисептичними розчинами. По завершенні процедури прополощіть рот прохолодною кип'яченою водою, якщо інгаляція проводилася через маску, промити потрібно також і особа. Їсти і пити можна лише через 15 хвилин після закінчення інгаляції. Обов'язково потрібно промити і продезінфікувати всі деталі інгалятора, щоб уникнути повторного зараження.

Який краще купити інгалятор компресорний Microlife в Україні?

Однією з самих ходових моделей є NEB 50A, яка відрізняється простотою управління і надійністю конструкції. Головною особливістю є розпилювач з системою, яка синхронізує потік ліки з диханням. За допомогою цього розпилювача інгаляції можна проводити з використанням системи клапанів або без неї. Якщо потрібна інтенсивна терапія, з підвищеною інтенсивністю, слід використовувати клапана, що підвищують потік і знижують втрати аерозолю. Важливим доповненням до цього переважно є тиха робота. Якщо вам потрібен компресорний небулайзер Мікролайф, ціна якого доступна, зверніть увагу на модель NEB 100B. Це пристрій можна використовувати для лікування захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Завдяки камері збільшеного об'єму інгаляції можна проводити довше. Розпилювач інноваційної конструкції підвищує швидкість потоку. Також ви можете купити компресорний небулайзер Microlife в Києві Neb 10A, який вважається само новою розробкою компанії. У цьому пристрої задіяна клапанна система, завдяки якій підвищується ефективність, скорочується втрата ліки. Назальная насадка у комплекті дозволить промити ніс, без болючих відчуттів. Потужний поршневий компресор гарантує підвищену швидкість потоку, а оновлена конструкція розпилювача доставляє аерозоль у найвіддаленіші ділянки дихальної системи.