Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Біомед (Україна)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Інгалятор Біомед – професійний підхід до лікування хвороб

Небулайзерна терапія допомагає швидко позбутися від застуди, вилікувати будь-які, як гострі, так і важко піддаються лікуванню, захворювання дихальної системи. Це можливо завдяки вдихання ліки, перетвореного в аерозоль з дрібними частинками, тобто, практично до стану туману. Оскільки частинки відрізняються розміром, який дозволяє їм проникати глибоко в самі далекі альвеоли, забезпечується ефективність лікування будь-якого респіраторного захворювання. Інгалятор Біомед в Києві випускається для використання з усіма медичними препаратами, рекомендованими для небулайзерної терапії. Щоб правильно підібрати інгалятор, який підійде всій вашій родині, потрібно враховувати такі характеристики:

  • Швидкість подачі аерозолю;
  • Розмір частинок;
  • Об'єм резервуара для ліків;
  • Рівень шуму – важливий, якщо інгаляції планується проводити дітям;
  • Комплектація – наявність дитячих масок, назальних насадок.

Чим вище швидкість розпилення аерозоля, тим в більш далекі ділянки дихальної системи він досягає, отже, підвищується результативність лікування. Розмір частинок має вагоме значення – чим вони менші, тим більшою ефективністю володіють. Великі частинки осідають в носовій порожнині, гортані. Якщо вам треба часто лікувати захворювання бронхів, глибокий кашель, вибирайте інгалятор, продукує аерозоль з дрібними частками.

Який краще купити інгалятор Біомед?

Компанія виготовляє пристрої різного класу і рівня. Одна з бюджетних моделей – БІОМЕД 403D, оснащена потужним компресором, який обумовлює ефективність лікування. Регулювання інтенсивності потоку подачі аерозолю і розміру частинок, значно розширює сферу його застосування. Ще одна модель компресорного інгалятора, БІОМЕД 403К, розроблена для застосування у стаціонарі, як частина комплексної терапії захворювань дихальної системи. Завдяки особливостям камери, ліки в інгаляторі перетворюється у туманне хмара, що дозволяє лікувати хвороби, які вразили бронхи. При терапії з цією моделлю інгалятора виключається втрата препарату, легкі насичуються ліками по максимуму. Важливою перевагою є те, що на інгалятор Біомед ціна встановлена доступна. Модель ультразвукового інгалятора, Біомед 402 А ідеально підходить для лікування із застосуванням масляних і спиртових розчинів. Інгалятор створений для використання в лікарнях, оскільки в ньому передбачена можливість проведення процедури відразу для двох пацієнтів. Гофровані трубки для подачі ліки згинаються під будь-яким зручним кутом. Для спрощення роботи медичного персоналу, в інгаляторі передбачено таймер тривалості інгаляції. Можливо змінювати інтенсивність подачі потоку, що дозволяє лікувати захворювання різних відділів дихальної системи.