Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Компрессорный Gamma (Англія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Інгалятори Gamma – основні переваги

Gamma інгалятор компресорний користується підвищеним попитом не тільки в нашій країні, але і по всьому світу. Причинами такої популярності є застосування тільки високоякісних матеріалів для виробництва пристроїв, розробка і впровадження інноваційних технологій. Також варто відзначити й інші особливості:

  • Можливість створювати аерозоль з частинками менше 5 мкм;
  • Наявність в комплекті дитячих масок, назальних насадок;
  • Ергономічна конструкція;
  • Зручність експлуатації;
  • Можливість транспортування.

Головною перевагою всіх компресорних інгаляторів є розпорошення ліки, без руйнування молекулярної структури. Завдяки цій особливості небулайзерної терапії в легені поставляється ліки з збереженими терапевтичними властивостями.

Базові поради при проведенні інгаляції

Незалежно від того, який саме інгалятор компресорний Гамма купити в Києві ви вирішите, варто пам'ятати про базові правила проведення інгаляції. Перш ніж приступити до складання пристрою, потрібно ретельно вимити руки з милом. Ліки варто нагріти до кімнатної температури. Тривалість інгаляції – від семи до десяти хвилин, не більше. По завершенні процедури всі елементи небулайзера потрібно ретельно промити гарячою водою або із застосуванням розчину соди, не використовуючи щіток і йоржиків. Дезінфекцію достатньо проводити один раз на тиждень, для цього можна кип'ятити елементи (якщо це дозволено в інструкції) або обробляти хімічними препаратами. Проводити інгаляцію можна не раніше ніж через годину після трапези або фізичного навантаження. Після процедури не слід пити і їсти, щоб дати ліків повністю проявити свої властивості, потрібно тільки прополоскати рота кип'яченою водою. Під час курсу небулайзерної терапії не дозволяється курити, але якщо ви не можете відмовитися від цієї звички, не паліть хоча б за годину до процедури. Також не слід приймати перед інгаляцією відхаркувальні засоби, полоскати рот антисептичними розчинами.

Найбільш популярні моделі

Серед широкого асортименту особливо виділяється інгалятор компресорний Gamma Effect, що гарантує ефективне і економне лікування. Завдяки дрібним розмірам часток аерозолю ліки проявляє свої властивості в повній мірі. Особливості конструкції дозволяють використовувати інгалятор для купірування нападів астми. Оскільки пристрій досить компактно, його можна брати з собою в поїздки. у комплект поставки, крім камери мундштука, входить трубка, повітряні фільтра. Компресорний Небулайзер Family Gamma гарантує швидке та ефективне проникнення ліків в нижні відділи дихальних шляхів. Крім того, це пристрій дуже простий в обігу, витрачає препарати економно. Небулайзер сумісний з більшістю медичних препаратів. Інгалятор буде ефективний при лікуванні гострих вірусних інфекцій, обструктивних захворювань легенів, бронхіти, в тому числі і хронічних, порушеному відділенні секрету, кашлі різної етіології. Якщо вам потрібен для дитини інгалятор компресорний Gamma, ціна якого була б доступною – зверніть увагу на модель Nemo. Виконаний у вигляді забавної рибки, цей інгалятор стане кращою іграшкою малюка, а низький рівень шуму гарантує, що дитина не злякається. Оскільки в інгаляторі встановлений потужний компресор, він забезпечує високу швидкість потоку ліки, що скорочує час інгаляції. Це дуже важливо для дитини, якого складно вмовити на процедуру.