Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Підбір по параметрам
Ви обрали:
Бренд
Інгалятор, Тип
Діапазон цін (грн.)
від до грн.
Бренд
Інгалятор, Тип
Наявність дитячих масок
Можливість регулювання розміру частинок
Тип харчування
Лидеры продаж

Ультразвуковой Omron (Японія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Чому варто купити ультразвуковий інгалятор Omron

Японська компанія Omron була заснована в 1933 році в Кіото, і іменувалася тоді Tateisi Electric Manufacturing Со. Свою нинішню назву компанія отримала в 1959 році, а з 1961 року у концерну з'явилося напрям Healthcare, в рамках якого було налагоджено виробництво медичного обладнання для домашнього користування. Вже в 1973 році компанією був випущений перший цифровий тонометр – японські вимірювачі тиску і сьогодні залишаються найбільш надійними. Велику увагу розробники приділяють та іншої продукції, зокрема, ингаляторам. В асортименті компанії представлені як компресорні, так і ультразвукові моделі, але незалежно від категорії, всі вироби відрізняються високою якістю і надійністю. Ультразвукової інгалятор Омрон відповідає стандартам з простої причини – в компанії керуються принципом приділяти увагу кожному користувачеві. На всіх виробництвах, які розташовані в різних країнах світу, кожен працівник принципів:

  • Жодного дефекту;
  • Повний контроль якості на кожному етапі;
  • 100% надійність.

Вся продукція лінії Healthcare відноситься до лідерів сфери медичного обладнання для домашнього застосування, дозволяє контролювати і лікувати захворювання, спровоковані сучасним ритмом життя. Зокрема, інгалятори спрощують лікування захворювань дихальної системи, в тому числі і бронхіальної астми, хронічних бронхітів. У виробництві товарів OMRON Healthcare з 2006 року не застосовуються небезпечні для людини або шкідливі для навколишнього середовища речовини.

Інгалятор Омрон ультразвукової в Києві – особливості та переваги

В асортименті компанії переважає обладнання для використання в домашніх умовах, однак, є і пристрої для стаціонарного застосування. До таких відноситься ультразвукової небулайзер, модель U17. Це пристрій було розроблено для застосування небулайзерної терапії стаціонарно в медичних закладах. Надійність конструкції дозволяє проводити інгаляції без перерви протягом 72 годин – ця особливість істотно підвищує ефективність маніпуляційного кабінету. Можливість регулювання повітряного потоку і швидкості розпилення уможливлює вибір оптимального режиму для лікування різних відділів дихальної системи. Визначити, який режим інгаляції обраний, можна на великому дисплеї з підсвічуванням. Ультразвуковий небулайзер Omron варто купити для інтенсивної терапії, оскільки він підключається до апарату ШВЛ, а також може використовуватися в киснетерапії. Підключення антибактеріального фільтра запобігає забруднення патогенними мікроорганізмами. На інгалятор ультразвуковий Омрон ціна встановлена, яка повністю виправдовує його якість і ефективність.

Базові правила небулайзерної терапії

Якщо ви проводите інгаляції будинку, важливо дотримуватися основні рекомендації, щоб підвищити ефективність процедур. Не рекомендується ингалировать на повний шлунок, якщо ви нещодавно виконували фізичні вправи, потрібно почекати близько години. Тривалість інгаляції – не більше 10 хвилин. Після завершення маніпуляції можна прополоскати рід чистою водою, не пити і не їсти протягом півгодини. Всі деталі небулайзера повинні зберігатися чистими і сухими, обов'язково промивати всі елементи гарячою водою і розчином соди. Раз на тиждень необхідно проводити стерилізацію. Для розведення медичних препаратів вкрай важливо використовувати стерильні розчини.