Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Microlife " (Швейцарія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

 

Купити Microlife – особливості та переваги

Про медичні товари швейцарської компанії Microlife знають у всьому світі. Звичайно ж, основним напрямком компанії є тонометри, які дозволяють визначити артеріальний тиск швидко і з високим рівнем точності.

Купити в каталозі компанії і небулайзери – компактні пристрої, спроектовані спеціально для лікування респіраторних захворювань.

Компанія спеціалізується на виробництві  інноваційних небулайзерів Microlife, які роблять лікування набагато ефективніше. Зокрема, в інгаляторах останніх моделей застосована нова система клапанів, яка збільшує потік ліки в момент вдиху, скорочує втрати ліки при видиху.

Більшість моделей інгаляторів поставляється з насадкою для промивання носа, яка допомагає в лікуванні нежиті і хронічних ринітів.

 Всі моделі відрізняються інноваційною конструкцією компресора, завдяки якій знижений рівень шуму. Додаткові просторі відсіки дозволяють зберігати аксесуари, істотно спрощуючи роботу з небулайзером.

 Всі моделі інгаляторів Мікролайф виготовлені з безпечних, екологічно чистих матеріалів, які відповідають стандартам ЄС.

Небулайзер Мікролайф - кращі ціни та переваги

 Microlife NEB 50A – один з найбільш популярних небулайзерів, який допоможе швидко і ефективно вилікувати будь-яку форму респіраторного захворювання. Головною особливістю моделі є потужний поршневий компресор, який дозволяє проводити інгаляції безперервно протягом півгодини. Крім того, поршень компресора гарантує рівномірну подачу ліки саме в уражену ділянку дихальної системи.

За рахунок компактних розмірів інгалятор можна брати в дорогу, в подорожі. Додатковий комфорт використання гарантований тим, що пристрій активується при вдиху. Якість продукції сайту гарантовано - небулайзер на ingalator.com.ua

 Ще одна популярна модель інгалятора – Microlife NEB 100B спроектована з застосуванням інноваційних технологій, завдяки яким ліки подрібнюється до стану аерозолю з частинками розміром менше 5 мікрон.  Поршневий компресор гарантує можливість проведення тривалих інгаляцій, а також гарантує надійність пристрою.