Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Little Doctor (Сінгапур)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Інгалятор Little Doctor – базові переваги

Сінгапурська компанія Little Doctor була заснована відносно недавно, в 1986 році, але за цей час встигла вийти у світові лідери з виробництва обладнання для контролю здоров'я. Всі товари виробництва Літл Доктор відрізняються високою якістю, що підтверджено сертифікатами ЄС, схвалені Міністерством охорони здоров'я України. У числі переваг інгаляторів Little Doctor:

  • Ергономічна конструкція;
  • Широкий вибір моделей – для різних вікових груп;
  • Сучасні технології;
  • Можливість роботи від батарейок і від мережі.

Щоб правильно небулайзер Little Doctor купити, слід знати цілі, для яких ви вибираєте це обладнання. Для діток краще купити компактні пристрої, дизайн яких залучає їх допитливий розум. Тим більше, що компанія пропонує широкий вибір дитячих моделей на будь-які смаки. Якщо ви хочете придбати універсальний пристрій, є сенс купувати інгалятор, який комплектується і дитячій, і дорослій маскою.

Основні рекомендації

Інгаляція – це медична маніпуляція, і хоч вона проводиться в домашніх умовах, вимагає до себе уважного ставлення. Якщо ви заливаєте в камеру медичні препарати, які вимагають розведення, потрібно використовувати тільки стерильні розчини. Аптечні препарати слід зберігати в холодильнику не більше двох тижнів з моменту відкриття. Перед складанням інгалятора обов'язково потрібно вимити руки з милом, щоб уникнути проникнення патогенних мікроорганізмів. Після виконання процедури всі елементи потрібно ретельно промити гарячою водою або содовим розчином. Один раз на тиждень обов'язково виконувати стерилізацію. В інструкції до пристрою вказується, яка стерилізація допускається – кип'ятінням або спеціальними хімічними препаратами. При лікуванні дитини в день потрібно проводити не більше трьох інгаляцій, а їх тривалість – до трьох хвилин. Якщо терапія стосується віддалених відділів, потрібно робити глибокі і повільні вдихи, через рот, затримуючи дихання на 1-2 секунди. Якщо під час інгаляції ви відчуєте запаморочення, треба зробити невелику перерву. Після виконання інгаляції препаратами зі стероїдами або антибіотиками потрібно прополоскати рота кип'яченою водою.

Який краще вибрати Літл Доктор інгалятор?

Найбільш технологічною вважається модель LD-207U – яскравий представник категорії меш. За рахунок поєднання ультразвуку та спеціальної мембрани з дрібними осередками аерозоль в інгаляторі виходить з дуже дрібними частинками. Завдяки особливостям конструкції інгалятор можна застосовувати для лікування маленьких дітей, нахиляючи корпус в процесі інгаляції. Ергономічні маски підвищують комфорт проведення та ефективність процедури. Більш доступна небулайзер Літл Доктор ціна встановлена на модель 212C, оформлену в яскравому, привабливому для діток, дизайні. Крім цього, інгалятор гарантує високу швидкість розпилення дрібнодисперсного аерозолю. Оскільки пристрій активується вдихом, працювати з ним дуже просто. Ще один доступний Little Doctor інгалятор у Києві – LD-250U, створений для лікування захворювань будь-якого відділу дихальної системи. Це пристрій можна використовувати не тільки вдома, але і в медичних установах, оскільки потужний компресор дозволяє проводити процедури без перерви до чотирьох годин. Таймер дозволяє встановити час, після якого пристрій відключається. Об'ємний резервуар для ліків і датчик рівня води істотно спрощують експлуатацію інгалятора.