Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Dr. Frei (Англія)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Купити небулайзер Dr Frei – переваги 

Швейцарський бренд Dr. Frei випускає медичне обладнання для домашнього застосування 25 років. Весь цей час компанія впроваджує передові технології, постійно підвищує рівень безпеки. Продукція відповідає Європейським стандартам якості, щодо товарів для здоров'я. Над запуском кожної серії інгаляторів працює згуртована команда лікарів і інженерів, щоб досягти ідеального поєднання ефективності і зручності управління. Висока якість, доступна ціна і привабливий дизайн роблять настільки популярними інгалятори виробництва Dr. Frei. Ключові особливості продукції:

  • Використання інноваційних технологій;
  • Великий вибір моделей для всієї родини;
  • Компактні розміри і ергономічна конструкція;
  • Просте управління і дезінфекція;
  • Продуманий дизайн дитячих моделей.

Який інгалятор Dr Frei краще вибрати?

В асортименті компанії представлені моделі компресорного типу, а також сучасні інгалятори з підтримкою технології меш. Одним з таких є Dr.Frei NE-SM1, в якому поєднуються переваги ультразвукового небулайзера і вібруючої мембранної сітки. Завдяки такому поєднанню інгалятор подає ліки у вигляді аерозолю з дуже дрібними частинками. Особливості конструкції дозволяють нахиляти корпус під час процедури під різними кутами. Небулайзер сумісний з препаратами на гормональній основі та антибіотиками. Якщо вас цікавить небулайзер Dr Frei, ціна якого більш доступна, тоді зверніть увагу на модель Turbo-100.

Цей компактний і ергономічний інгалятор може використовуватися в терапії дітей і дорослих, лікуванні різних захворювань дихальної системи. Розмір частинок лікарської аерозолю, 3 мікрон, ідеально підходить для комплексного лікування різних відділів бронхіального дерева. Завдяки технології керованого потоку в небулайзере можна застосовувати ліки різного рівня в'язкості, вибирати швидкість розпилення. Знижений рівень шуму доповнює приємні враження про цей пристрій. Для прихильників сучасних технологій розроблена модель ультразвукового типу Compact, яку можна використовувати для блокування нападів бронхіальної астми. Універсальність пристрою забезпечена можливістю живлення від акумуляторів і автомобільного адаптера. Потужний компресор нагнітає потік ліки на великій швидкості, за рахунок чого він досягає віддалених ділянок дихальної системи.

Для лікування дітей оптимально буде Dr Frei інгалятор купити модель Turbo Train, головна особливість якого – яскравий дизайн у вигляді паровозика. Зручна насадка у комплекті робить інгаляції більш комфортними і приємними, а веселий вигляд інгалятора обов'язково відверне дитину від процедури. Потужний компресор гарантує подачу ліки з дрібними частинками на високій швидкості. Камера великого об'єму дозволяє проводити інгаляції, не перериваючись на те, щоб долити ліки.