Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Аксессуары к ингалятораме 41 інгалятори (небулайзери)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Правила догляду за інгалятором в Україні

Сучасні небулайзери допомагають у лікуванні респіраторних захворювань. Щоб вони працювали безперебійно, важливо вчасно міняти аксесуари для інгалятора.

Крім того, потрібно дотримуватися ряду важливих правил.

Коли ви готуєте пристрій до процедури, потрібно вимити руки з милом. Слід пам'ятати, що у воді з водогону можуть міститися бактерії синьогнійної палички, особливо, якщо воду давно не зливали. Тому якщо інгаляція проводиться рано вранці, потрібно злити воду з крана. Для підвищення безпеки, руки необхідно додатково продезінфікувати.

Перш, ніж приступати до складання інгалятора, потрібно висушити руки, бажано одноразовим паперовим рушником. Якщо на руках є відкриті рани, краще попросити іншого члена вашої родини провести підготовку. При проведенні інгаляції не можна кашляти в мундштук або в безпосередній близькості біля нього. Ліки для інгаляцій повинно знаходитися в стерильному стані. Всі аксесуари для небулайзерів інгаляторів повинні після кожної процедури промиватися, раз в тиждень дезінфікуватися.

Одна процедура повинна тривати не більше 20 хвилин. В процесі інгаляції важливо розслабитися, не рухатися і не розмовляти. Якщо ви використовуєте паровий інгалятор небулайзер для лікування дитини, проконтролюйте його положення, щоб він дихав правильно – глибоко і неспішно. Це важливо для того, щоб ліки повністю заповнило легені.

Стежте, щоб маска щільно прилягала до шкіри, тоді інгаляція буде найбільш ефективною. Бажано підбирати маску, яка щільно прилягає до шкіри, без зазорів.

Також для лікування застуд, алергічного кашлю ефективно використовувати соляні інгалятори для будинку.

Кращі аксесуари до ингаляторам та витратні матеріали

Щоб ваш небулайзер функціонував безперебійно, варто купити аксесуари для інгаляторів у Києві, які підходять для конкретної моделі, за демократичною ціною. Одним з найбільш затребуваних аксесуарів є небулайзерна камера, в якій відбувається дроблення лікарського препарату. Для небулайзерів Omron підійде камера, створена із застосуванням технології Comp Air, що гарантує максимальне дроблення ліки. Камера виготовлена з міцного екологічно безпечного пластику.

Часто виходять з ладу такі аксесуари до ингаляторам, як насадки для інгаляції через рот, тому рекомендуємо докупити загубник  Omron для компресорних небулайзерів.

При проведенні процедури важливо пам'ятати про те, що всі знімні деталі потрібно дезінфікувати і висушувати перед складанням інгалятора. Важливим компонентом будь-якого небулайзера є повітряні фільтра, які підлягають заміні через кожні два місяці. Щоб придбати аксесуари на інгалятори, які точно підходять вашої моделі, найкращі у своїй категорії, уважно вивчайте характеристики.