Інгалятор компресорного типу найбільш поширений, унаслідок доступної ціни і великої кількості переваг:
Купити компресорний інгалятор небулайзер можна для лікування будь-яких захворювань дихальних шляхів. У ньому можна використовувати антибіотики, препарати для розрідження мокротиння, антисептики, гормональні препарати. До того ж, ціна компресорного інгалятора небулайзера нижче, у порівнянні з пристроями інших категорій.
У цих приладів також є і недоліки – підвищений рівень шуму в робочому процесі і досить великі габарити. Хоча з останнім мінусом сучасні розробники борються, випускаючи моделі більш компактних розмірів. Слід також враховувати, що компресорні інгалятори вимагають регулярної заміни інгаляційної камери. Якщо ви вагаєтесь: компресорний небулайзер або ультразвукової вибрати, варто ознайомитися з особливостями ультразвукових пристроїв. Отже, вони працюють майже безшумно, дозволяють розпилювати великі обсяги ліків. Ультразвукові пристрої маленькі, тому їх легко перевозити з собою. Інгалятори компресорного типу поділяються на кілька категорій:
Конвекційні або прості – вони виробляють аерозоль з постійною продуктивністю, на однаковій швидкості, оснащуються вивідною Т-подібною трубкою. Під час видиху в них втрачається значна частина аерозолю.
Кращий компресорний інгалятор – активується вдихом. Це хороший вибір для лікування дітей, ослаблених пацієнтів.
Дозиметричні інгалятори – у них формується аерозоль тільки в момент вдиху і контролюється спеціальними сенсорами.
Якщо ви вирішили компресорний інгалятор купити в Києві, важливо пам'ятати деякі нюанси небулайзерної терапії. Зокрема, такі відділи дихальної системи як трахея, бронхи і альвеоли є стерильними. Для лікування цих відділів, можна заливати в камеру небулайзера тільки препарати, призначені лікарем, розведені стерильною рідиною.
При лікуванні захворювань цих відділів, а також в інших випадках, все елементи небулайзера потрібно ретельно мити і стерилізувати. Про те, що компоненти можна піддавати стерилізації, вказується в інструкції до приладу. Лікувати бронхи, альвеоли можна з допомогою нестерильних розчинів – масел, відварів або настоїв.
Особливу увагу потрібно, якщо ви хочете купити небулайзер ультразвукової для дитини. Головна відмінність цих пристроїв – яскравий дизайн. Виробники вигадують все нові і нові моделі, щоб зацікавити малюків, і не налякати їх в процесі лікування. Серед основних параметрів, які потрібно враховувати при виборі небулайзера: швидкість подачі потоку, розмір частинок, об'єм резервуару для ліків, рівень продуктивності. Якщо вам потрібно проводити тривалі інгаляції – вибирайте пристрій з великою ємністю. Дрібні частинки аерозолю проникають у найвіддаленіші альвеоли в дихальних шляхах.
Безліч компаній, що випускають інгалятори, тому при виборі краще всього орієнтуватися на авторитет і рейтинг бренду. Найбільш затребуваною вважається продукція брендів Omron, Little Doctor, Longevita, Dr. Frei, AND, Microlife. Японська компанія Omron славиться високими технічними показниками і надійністю продукції, що підтверджує інгалятор медичний компресорний NE-C28 Plus. Хороший рівень потужності і вдосконалена конструкція камери обумовлюють виробництво аерозолю з дуже дрібними частинками. Сумісність з широким спектром лікарських препаратів дозволяє використовувати небулайзер в лікуванні різних захворювань. Дитяча модель Comp AIR-801 Kids, виконана в яскравому дизайні, відрізняється низьким рівнем шуму, камерою, створеної із застосуванням технології віртуальних клапанів. Якщо вас цікавить доступна на компресорний небулайзер ціна в Україні, варто звернути увагу на продукцію Longevita. Компактна модель BD-5000 поставляється із зручною насадкою-маскою, яка щільно прилягає до обличчя. Мембранна технологія підвищує продуктивність і ефективність пристрою.