Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Інгалятори (небулайзери) Paramed (Китай)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Опис небулайзера Paramed і його застосування

Необхідність застосування інгаляторів

У наш час погіршення екологічної обстановки призвело до збільшення числа захворювань, що вражають органи дихальної системи. Ми дихаємо повітрям, який забруднений відходами промислового виробництва. Це приводитк розвитку таких хвороб, як бронхіт, туберкульоз та навіть рак легень. 
Лікування цих захворювань, гострих простудних запалень, а головне -  попередження подібних хвороб,- проводиться за допомогою інгаляторів. 

Види інгаляторів, принцип роботи

Спрощено процес інгаляції можна описати так: людина дихає розпорошеними в повітрі лікарськими препаратами. 
Подрібнені частинки ліки проникають у віддалені ділянки дихальної системи, мають цілющий ефект. 

Інгалятори бувають декількох видів:

  • парові; 
  • ультразвукові;
  • компресійні. 

При використанні парового інгалятора хворий вдихає гарячий пар, насичений лікарськими препаратами. В процесі інгаляції розм'якшуються тканини ротової порожнини, стінок носа, органів дихання. Полегшується відкашлювання. 
Недоліком парового приладу є те, що його не можна застосовувати, якщо температура хворого перевищує 37,4 С. Крім того, гарячий пар містить малий відсоток лікарських речовин. 

В ультразвукових і компресійних апаратах однією з складових частин є розпилювальна камера, яка називається небула. Звідси назва таких інгаляторів - небулайзери. 

ультразвукових апаратах розпилення відбувається за допомогою ультразвукових хвиль. Безшумна робота дозволяє використовувати прилад при лікуванні немовлят.  Недоліком  такого механізму є обмежена кількість ліків, які можна використовувати. Ультразвукові хвилі руйнують молекули лікарських препаратів, що робить неможливим застосування багатьох антибіотиків. 

компресорному інгаляторі створюється повітряний вихор, що перетворює лікувальні в аерозоль з частинками 0,5 мкм. Найдрібніші частинки аерозолів можуть проникати в найглибші місця органів дихальної системи, що робить лікування більш ефективним і швидким. Недоліком такого приладу можна вважати сильний шум при роботі, а також велику вагу і великі розміри. 

МЕШ небулайзери (сітчасті інгалятори) мають у своєму пристрої мембрану, виготовлену у вигляді сітки з мікроскопічними отворами. Проходячи через ці отвори, рідкий  медичний препарат перетворюється в лікувальний туман. 
МЕШ інгалятори поєднали в собі кращі якості компресійних і ультразвукових приладів. До їх достоїнств відносяться: 

  • відсутність шуму;
  • малі габарити і вага;
  • можливість використання будь-яких видів медичних препаратів;
  • економна витрата ліків. 

Недоліки таких апаратів - необхідність серйозного догляду за приладом, необхідність суворого дотримання правил експлуатації, висока вартість. Мінімальна ціна МЕШ небулайзера Paramed в Україні становить 1300 гривень. 

Купівля інгалятора (небулайзера) Paramed 

На вартість приладу надають  вплив такі фактори: 

  • зовнішній вигляд інгалятора, дизайн;
  • країна, в якій зроблений прилад; 
  • вигляд приладу (ціна компресійних і ультразвукових механізмів вище, ніж у парових);
  • комплектація. 

Дитячі небулайзери укомплектовані спеціальною дитячої маскою, що дозволяє робити процедури дітям різного віку. Якщо в комплект входять доросла і дитяча маски, то апарат коштує дорожче. 

Інгалятор Paramed має доступну ціну при високій якості. Придбати його можуть покупці з різних верств населення. 
Купити обладнання для інгаляцій в Києві можна в магазині Ingalator.com.ua