Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Поради щодо вибору інгалятора

Старезний, дідівський спосіб лікування кашлю методом інгаляцій сьогодні набув більш досконалу і технологічну форму – небулайзера. Так називаються компактні пристрої, які перетворюють ліки в аерозоль з дуже дрібними частинками, які осідають на далеких ділянках дихальних шляхів.


Перш ніж купувати інгалятор, потрібно визначитися з типом, особливості якого підходять саме вам. 


За принципом дії інгалятори класифікуються на ультразвукові, компресорні та електронно-сітчасті. Також присутні на ринку парові інгалятори, але вони користуються меншою популярністю. 


Паровий інгалятор працює за принципом нагрівання і випаровування медикаменту або відвару трави. У деяких випадках така різновид інгаляції надає найбільш ефективну дію, однак у неї є ряд недоліків: деяким пацієнтам важко вдихати струмінь гарячої пари, при нагріванні частина лікарських властивостей втрачається. 


Ультразвукові інгалятори розпорошують ліки в форматі дрібного аерозолю, який утворюється в результаті вібрації пластини на частоті ультразвуку. Завдяки цій особливості досягається більш висока ефективність процедури, оскільки всі властивості ліки зберігаються в повному обсязі. Тільки цього різновиду інгаляторів під силу ввести великий обсяг лікарського препаратав дихальні путиза 10 хвилин. Крім цього, ультразвукові моделі привертають увагу низьким рівнем шуму. 


У компресорних інгаляторах струмінь лікарського аерозолю утворюється в результаті роботи потужного компресора, який виробляє достатню кількість шуму. Цей недолік компенсується можливістю заливати в камеру ліки широкого спектру.

 

При виборі інгалятора потрібно звертати пильну увагу на розмір часток аерозолю. Більшість моделей продукують аерозоль із розмірами від 2 до 5 мікрон. Більш ефективними і універсальними вважаються інгалятори, в яких передбачена можливість зміни розміру часток – такі моделі застосовуються для лікування захворювань різних рівнів дихальної системи.


Для сімей з маленькими дітьми або для лікування літніх пацієнтів, слід вибирати і модель за рівнем шуму. Допустимий показник знаходиться в межах 40-45 дБ, однак практика показує, що іноді цифри в паспорті і реальний показник не збігаються. Щоб уникнути такої неприємності, краще всього перевірити інгалятор, перш ніж купувати його. 

 


00.00.0000 12.00