Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Коли потрібен інгалятор?

Інгаляторами називаються компактні пристрої, призначені для доставки лікарських речовин у легені, для профілактики або лікування хвороб дихальних шляхів. Інгалятори ефективні при лікуванні астми, хронічних обструктивних захворювань, бронхітів, кістозного фіброзу. 


Інгалятори можна використовувати і в інших цілях: оскільки легкі відрізняються гарним кровопостачанням, небулайзерну терапію використовують і для лікування інших захворювань: грип, діабету. Терапевтичний ефект заснований на доставці ліків в легені, яке звідти потрапляє у кров. 


Звичайно, основна сфера застосування інгаляторів – респіраторні захворювання, проблеми з диханням, бронхіальна астма, муковісцидоз. 


Популярність інгаляторів пояснюється збільшеною швидкістю досягнення лікарського ефекту, оскільки медикаменти потрапляють безпосередньо в легені, в обхід кровоносної системи або травного тракту. Зниження дози ліків виключає можливість виникнення побічних ефектів. 

 

Ще одним плюсом цього способу є економія, оскільки для нього потрібно набагато менше ліків, ніж для традиційних методик. 


Інгалятори бувають ультразвуковими, компресорними, паровими. Ультразвукові пристрої продукують ліки у вигляді аерозолю, який формується за рахунок вібрації особливої пластини. парових інгаляторах ліки потрапляє в легені за рахунок випаровування, а в компресорних потік нагнітається за допомогою потужного поршня. 


Перед застосуванням інгалятора потрібно ознайомитися з переліком протипоказань до даної методики лікування: виражена емфізема легенів, гіпертонія, схильність до кровотеч, хронічні захворювання крові. Важливо точно знати про те, що у пацієнта немає непереносимості конкретного ліки. 


Щоб застосування небулайзера було максимально ефективним, слід дотримуватися ряду простих правил. 
В процесі процедури потрібно сидіти, тримати камеру з розпилювачем прямо, не розмовляти. 


Деякі ліки потрібно розчиняти, в якості розчинника для цієї мети треба застосовувати стерильний фізіологічний розчин.
Заливати розчин слід безпосередньо перед процедурою, заправляти ліки піпеткою або стерильним шприцом. 


Щоб ліки проникло глибоко в легені, потрібно дихати глибоко і повільно, через рот. 


Щоб уникнути інфікування, після кожної процедури інгалятор потрібно промити і просушити.

 


05.01.2016 12.00