Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Автоматичні тонометри Microlife

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Причини, за якими стоїть автоматичний тонометр Мікролайф купити

Автоматичні вимірювачі тиску швейцарського бренду Microlife давно завоювали популярність серед тисяч користувачів по всьому світу. Цьому є просте пояснення, якщо бути точними, їх кілька:

  • Технологія Gentle+;
  • Манжета конусоподібної форми.
  • Швидка фіксація аритмії;
  • Індикація руху і неправильно закріпленої манжети.

Завдяки технології Gentle+ визначається швидкість накачування, ідеальна для певної людини, за рахунок чого манжета не перекачується, виключаються больові відчуття. Манжета конусоподібної форми щільно облягає руку, але не здавлює її, що додатково підвищує комфорт визначення тиску. У вимірниках тиску Microlife реалізована технологія МАМ, суть якої полягає у виконанні трьох послідовних вимірювань. На підставі цих результатів прилад визначає середній показник тиску. Microlife автоматичний тонометр в Україні поширений за рахунок PAD-технології, яка визначає аритмію на ранніх стадіях. Ця особливість дуже важлива для попередження інфаркту або інсульту, оскільки аритмія є провісником цих патологій.

Увагу на ходові моделі

Щоб підібрати прилад, який ідеально підійде саме вам, варто провести порівняльний аналіз. Компактний і ергономічний вимірювач тиску BP A6 PC поставляється в комплекті з манжетою діаметром 22-42 сантиметра в охопленні, яка підходить для руки середньої та великої повноти. Функція виявлення миготливої аритмії дозволить вчасно вжити заходів, а пам'ять на 99 комірок дасть можливість скласти клінічну картину стану здоров'я. Якщо ви хочете вести журнал досліджень на комп'ютері, дані можна перекинути через порт USB. У числі інших особливостей моделі технологія Gentle+, ергономічна жорстка, зручна манжета, великий дисплей, індикація неправильно зафіксованої манжети і руху. Поєднання цих функцій гарантує точне вимірювання з незмінно високим рівнем комфорту. Автоматичний тонометр Microlife BP 3 AG1 дуже зручний і простий, що обумовлено технологією Real Fuzzy. Суть технології полягає в накачуванні манжети з урахуванням особливостей серцевого ритму пацієнта. Ергономічна манжета легко і швидко фіксується на передпліччі, причому, її можна фіксувати на правій і лівій руці, як вам зручніше. Робота від мережі через адаптер допоможе заощадити на батарейках. Якщо вас цікавить на автоматичний тонометр Microlife ціна більш доступна – увагу на модель BP A1 Easy. Компактний і ергономічний, цей вимірювач тиску підтримує функцію визначення аритмії, виведення середнього тиску, може підключатися через порт USB. Визначити показники тиску і пульсу легко на великому дисплеї. У комплект постачання включений футляр, в якому пристрій можна перевозити з комфортом.