Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Лидеры продаж

Компрессорный Medisana (Німеччина)

Поиск по параметрам +
Сортувати за:
Кількість на сторінці: 24 | 48 | всі
Змінити вид:

Компресорний інгалятор Medisana

Розвиток промисловості призвело до забруднення навколишнього середовища. Атмосферне повітря отруєний відходами хімічної, металургійної, вугільної промисловості. Зміг (суміш пилу з токсичними речовинами) накрив більшість великих міст по всьому світу. Вміст шкідливих хімічних сполук у повітрі давно перевищило допустимі норми. Вдихаючи таке повітря, ми завдаємо шкоди своїм  органів дихання. 

Вилікувати дихальну систему можна, застосовуючи інгаляції. Під час процедури хворий вдихає повітря, насичене лікарськими препаратами. Прилад, застосовуваний при інгаляціях, називається «інгалятор». Німецька компанія Medisana виробляє різну медичну техніку, в тому числі – компресорні апарати для інгаляцій. 

Компресорні інгалятори Medisana NI 500 і Medisana NI 550.

Принцип роботи компресорних інгаляторів простий. В камеру, в якій знаходиться ємність з ліками, компресор подає під тиском струмінь повітря. Повітря розпилює медичні препарати. Лікувальна суміш, доведена до стану аерозолю, через вихідний отвір потрапляє в органи дихання. 
Розпилювальна камера називається «небула». Звідси походить інша назва інгалятора – «небулайзер». 
При інгаляціях  лікарська суміш проникає безпосередньо в дихальну систему, не зачіпаючи інші органи. Маленький розмір мікрочастинок  дозволяє лікам впливати на найвіддаленіші ділянки респіраторної системи. 
Інгалятори компанії Medisana застосовуються при лікуванні верхніх і нижніх дихальних шляхів. 

Одна з переваг такого приладу – простота в обігу. Небулайзер управляється всього однією кнопкою. Навіть люди з обмеженими фізичними можливостями можуть робити інгаляції, не вдаючись до сторонньої допомоги. Воздухоносная трубка довжиною 2 метри дає можливість проводити процедури при будь-якому положенні хворого – сидячи або лежачи. 

В комплект апарату для інгаляцій Medisana NI 500 входять: загубник; маска інгаляційна доросла; маска інгаляційна дитяча; доросла і дитяча насадки для носа; 5 фільтрів; воздухоносная трубка; сумка для зберігання. Купити компресорний інгалятор Medisana продається в інтернет магазині Ingalator.com. 

Модель небулайзера Medisana NI 550 має дещо більший розмір, ніж NI 500.
Для зберігання комплектуючих  приладдя  небулайзера в корпусі цій моделі передбачена спеціальна осередок. 
Інгалятори компанії Medisana мають практичну форму. Для перенесення є зручна ручка. Маски забезпечені еластичними ременями, довжину яких можна регулювати. Можна не боятися, що під час процедури маска впаде з особи пацієнта. Висока швидкість розпилення дає можливість за короткий термін доставити в хворі органи більшу кількість медичних препаратів. 

Небулайзери Medisana працюють майже без шуму. Цей фактор у поєднанні з наявністю дитячої маски дозволяє проводити процедуру інгаляції дітям. 
Працює пристрій від електричної мережі. В електричній схемі інгалятора передбачено запобіжник, що захищає електрообладнання від перегорання. Для вентиляції в корпусі компресора є спеціальні отвори – вентиляційні щілини.
Після роботи небулайзер треба промити розчином для дезінфекції. 

Використовувати для процедур і зберігати компресорний інгалятор компанії Medisana потрібно в сухому місці при кімнатній температурі.