Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Головна → Про нас

Про нас

Наш інтернет-магазин ingalator.com.ua був створений фахівцями у сфері небулайзерної техніки, яким відомі всі тонкощі роботи обладнання для лікування будь-яких захворювань дихальної системи. У нашій згуртованій команді працюють медичні працівники з багаторічним досвідом використання інгаляторів инаблюдения за небулайзерної терапії. 


Одна з цілей нашого магазину – надання комплексної консультації, всебічної допомоги кожному клієнту. Нашу компанію виділяє індивідуальний підбір інгалятора, в залежності від стану здоров'я та потреб клієнтів. Ми впевнені, що тільки завдяки такому підходу можна забезпечити купівлю відповідного інгалятора, який прискорить і спростить процессвыздоровления. 


Якісна продукція, індивідуальний підбір інгаляторів, уважне ставлення до кожного покупця дозволяє швидше повернути стан комфорту, полегшити процес одужання. 


Інгалятор компресорний Flaem Nuova Дельфін (Delphinus) (Італія)

Выбрал этот ингалятор для борьбы с аллергией, с первых применений заметное облегчение, приступы стали значительно меньше. Спасибо магазину за оперативную доставку.

31.05.2016
Станислав
Інгалятор компресорний Omron NE-C801 (Японія)

Модель – отличное приобретение для лечения сына. Низкий уровень шума и эффективная подача лекарства два основных плюса ингалятора. Магазин хочу отдельно поблагодарить за отличное обслуживание.

31.05.2016
Татьяна Колесниченко
Інгалятор електронно-сітчастий МЕШ VEGA VN-300 (Китай)

Ингалятор подкупил универсальностью – в него можно заливать любые лекарственные растворы. Модель очень удобна в использовании, бесшумна, подает лекарство эффективно. Лучшее вложение денег за последнее время, особое спасибо магазину за качественный сервис.

31.05.2016
Ирина Фролова
Інгалятор компресорний Gamma Effect (Англія)

Хороший ингалятор, выдержан баланс высокого качества и цены. Себе выбирала для лечения бронхитов, покупкой довольна полностью. Отдельное спасибо магазину за хороший сервис.

31.05.2016
Анастасия
Інгалятор компресорний Gamma Effect (Англія)

Хороший ингалятор, выдержан баланс высокого качества и цены. Себе выбирала для лечения бронхитов, покупкой довольна полностью. Отдельное спасибо магазину за хороший сервис

31.05.2016
Настя
Інгалятор компресорний Dr.Frei Turbo Car (Англія)

Ингалятор приятно порадовал простотой применения и эффективностью, ингаляция проходит очень быстро, пока малыш занят разглядыванием машинки. Спасибо магазину за консультацию.

31.05.2016
Денис
Інгалятор компресорний Omron Comp AIR NE-C28 Plus (Японія)

Искал ингалятор в подарок жене. Не романтично, зато практично – она долго не могла вылечить кашель. Покупкой доволен на все 100%, ингалятором очень просто пользоваться, экономно потребляет лекарство. Спасибо сотрудникам за консультации.

31.05.2016
Алексей
Інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-250U (Сінгапур)

Добрый день! Тихий, компактный, мобильный, легкий в использовании. Благодарю магазину за оперативность!

23.01.2016
Евгений