Українська
Увійти або зареєструватися
Товарів 0 на суму 0 грн.
Скрыть
ingalator.chief@gmail.com
617-031-500

Застосування інгаляторів

 Основною метою застосування інгаляторів є профілактика і лікування захворювань бронхів і легенів. Після проведення інгаляцій в організм потрапляють лікарські речовини, які надають терапевтичну дію на дихальну систему. За рахунок того, що спостерігається підвищена концентрація лікарської речовини на ураженій ділянці дихальної системи, одужання настає дуже швидко.

Щоб ефект від проведення інгаляції настав якомога швидше, потрібно знати основні правила використання цього пристрою.

Важливо проводити інгаляцію натщесерце або почекати хоча б годину після того, як пацієнт поїв. Процедуру потрібно проводити, точно дотримуючись інструкції апарату, який використовується вами.

Якщо для інгаляцій застосовуються ліки, які необхідно розчиняти, для цих цілей використовується фізіологічний розчин.

Розчини для інгаляцій необхідно купувати за рекомендаціями лікаря. Муколитиками називаються засоби, що сприяють розрідженню мокротиння і виведення її з організму. Антибактеріальні препарати блокують поширення інфекцій і бактерій. Для попередження бронхоспазму необхідно застосування бронходиляторов, що розширюють бронхи.

На сучасному ринку представлені різні моделі інгаляторів, призначених для тривалого лікування респіраторних захворювань або для купірування нападів кашлю або задухи.

У більшості моделей використовується інноваційна система розпилювальної камери, завдяки якій подача аерозолю синхронізується з вдихом пацієнта. Це особливо зручно для лікування дітей та літніх людей.

Базові вимоги до ефективної небулайзерної терапії:

  • Ефективний розмір частинок менше 5 мікрон;
  • Залишковий об'єм ліки не більше 50%;
  • Інгаляцію можна проводитьдольше 15 хвилин.

 

У процесі інгаляції розпилювальна камера повинна знаходитися в строго вертикальному положенні.

 Щоб скоротити втрату ліки, в кінці маніпуляції в камеру можна долити трохи фізіологічного розчину, після чого струсити пристрій і продовжити процедуру. Найефективнішими вважаються небулайзери, оснащені клапанним переривником потоку.

Не рекомендується використовувати з небулайзерами розчини на масляній основі, ліки, в яких є сторонні частинки. Також не рекомендуються до небулайзерної терапії такі препарати як еуфілін, папаверини їм подібні засоби, оскільки вони не надають лікувального ефекту на слизову.

 

 

 

 


08.01.2016 12.00